محصولات بهکو

0
محصولات بهکو قیمت مناسب، وزن سبک، خوش‌دستی و کاربردی

قیمت مناسب، وزن سبک، خوش‌دستی و کاربردی

اخیرا شهرداری تهران در بخش‌های مربوط به حفظ و نگهداری فضای سبز شهری، هرس و شاخه‌زنی فضاهای سبز، استفاده گسترده‌ای از ابزارآلات شرکت «بهکو» می‌کند، به گونه ای که بعد از چند سال استفاده از این محصولات، رضایت‌مندی مناسبی از این ابزارآلات باغبانی به‌خصوص انواع قیچی‌های ساخت این شرکت وجود دارد.

بیشتر بخوانید: خدمات ویژه شرکت «نیک ابزار آسیا» برای باغداران

برای آشنایی بیشتر با کیفیت این محصولات بر آن شدیم تا در یک گزارش میدانی با چند تن از این پیمانکاران و کارگران ماهری که از این ابزارآلات استفاده می‌کنند، گفت‌وگوهای خودمانی و کوتاهی داشته باشیم و از زبان آنها این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.
محمدرضا اخوان، مدیرعامل شرکت «ارکید سبز فردوس» که در زمینه حفظ و نگهداری فضای سبز شهر تهران و حومه فعالیت دارد و به گفته خودش 7-6 سالی می‌شود که فقط از محصولات «بهکو» استفاده می‌کند و نیز با مصطفی فیروزی که به عنوان نیروی کار ماهر در اجرای هرس و شاخه‌بری درختان سطح شهر فعالیت می‌کند و حتی این کار را به کارگران تازه‌کار نیز آموزش می‌دهد، صحبت کرده‌ایم و آنها نیز ضمن ابراز رضایت از کیفیت این محصولات، برخی پیشنهادها برای شرکت سازنده این ابزارآلات در جهت بهبود و ارتقای بیشتر کیفیت محصولات بهکو نیز ارائه دادند.

محصولات بهکو قیمت مناسب، وزن سبک، خوش‌دستی و کاربردی

فقط محصولات بهکو را به شرکت‌های همکار توصیه می‌کنیم

محمدرضا اخوان، مدیرعامل شرکت “ارکید سبز فردوس” می‎گوید: شرکت ما نماینده دیگر شرکت‌های پیمانکار فضای سبز شهرداری تهران است. حدود 7-6 سالی می‌شود که از محصولات «بهکو» استفاده می‌کنیم و از پیمانکارانی که با ما همکاری دارند نیز خواسته‌ایم فقط از این محصولات استفاده نمایند.
ما بر حسب نیازمان، بیشتر از قیچی‌های باغبانی این شرکت استفاده می‌کنیم. این شرکت چندین نمونه قیچی تولید می‌کند که به‌طور کلی با توجه به قیمت و کیفیت مناسب این محصولات، مجاب شده‌ایم که از آنها استفاده کنیم.
اخوان توضیح داد: برخی قیچی‌های باغبانی شرکت بهکو که ما از آن استفاده می‌کنیم عبارتند از: قیچی مچی؛ قیچی شاخه‌زن که دو نمونه دسته ثابت و دسته تاشو (کشویی) دارد؛ قیچی مچی کوچک که برای شاخه‌های گل رز و… استفاده می‌شود و یک نمونه قیچی دیگر که اصطلاحا «شمشاد زن» گفته می‌شود و برای فرم‌دهی درختان و بوته‌ها به کار می‌رود، از جمله قیچی‌های شرکت بهکو است که ما از آنها استفاده می‌کنیم.

قیچی‌های مچی، شاخه‌زن، شمشادزن و…

ی قیچی‌های باغبانی شرکت بهکو که ما از آن استفاده می‌کنیم عبارتند از: قیچی مچی؛ قیچی شاخه‌زن که دو نمونه دسته ثابت و دسته تاشو (کشویی) دارد؛ قیچی مچی کوچک که برای شاخه‌های گل رز و… استفاده می‌شود و یک نمونه قیچی دیگر که اصطلاحا «شمشاد زن» گفته می‌شود و برای فرم‌دهی درختان و بوته‌ها به کار می‌رود، از جمله قیچی‌های شرکت بهکو است که ما از آنها استفاده می‌کنیم.

ویژگی‌های قیچی بهکو: وزن کم، سبک و خوش دست بودن

وی با اشاره به کیفیت مناسب قیچی‌های ساخت شرکت بهکو گفت: به نظر من یکی از مهم‌ترین مزیت‌های این قیچی‌ها، وزن کم، سبک و خوش‌دست بودن آنها است و اینکه برای انجام کارهای باغبانی عملکرد خیلی خوبی دارند و ما از کار آنها راضی هستیم.

محصولات بهکو قیمت مناسب، وزن سبک، خوش‌دستی و کاربردی

کیفیت قابل ارتقاء محصولات

وی با توجه به استفاده چندساله از محصولات شرکت بهکو گفت: همیشه جایی برای ارتقای کیفیت وجود دارد و امیدواریم با نظارت مدیران شرکت کیفیت محصولات همیشه رو به افزایش باشد.

توان رقابت با محصولات خارجی

اخوان در پاسخ به سوال ما در مورد مقایسه محصولات شرکت بهکو با محصولات دیگر شرکت‌های داخلی و خارجی گفت: محصولات شرکت‌های دیگر را کمتر استفاده کرده‌ایم؛ یکی دو مورد محصولات شرکت‌های دیگر را خریداری کردیم که در نهایت ترجیح دادیم از محصولات بهکو استفاده کنیم و چند سالی است که فقط از محصولات «بهکو» استفاده می‌کنیم. همچنین با توجه به قیمت محصولات شرکت بهکو، اگر آنها را با نمونه‌های مشابه خارجی مقایسه کنیم، باز هم محصولات شرکت بهکو را ترجیح می‌دهیم.

فیروزی: خوش دستی، سبکی و قیمت مناسب قیچی‌های بهکو

مصطفی فیروزی که چندین سال در زمینه هرس درختان فعالیت دارد و از قیچی‌های شرکت بهکو برای این کار استفاده می‌کند نیز به خبرنگار ما گفت: شرکت بهکو قیچی‌های خوبی تولید می‌کند و حدود 6-5 سالی می‌شود که فقط از این قیچی‌ها استفاده می‎کنم و از کار با آنها راضی هستم.
وی در پاسخ به سوالی در مورد مقایسه محصولات بهکو با دیگر محصولات گفت: از محصولات بهکو راضی هستیم، خوش‌دست و سبک هستند و کار ما را به‌خوبی انجام می‌دهند. محصولات خارجی مشابه نیز وجود دارد که آنها هم کیفیت خوبی دارند اما قیمت‌شان به مراتب بالاتر است. مثلا نمونه‌های خارجی برقی وجود دارد و افرادی که از آن استفاده کرده‌اند، از کیفیت آن راضی هستند و ممکن است در آینده سهم بیشتری از بازار را تصاحب کنند؛ اما به هر حال قیمت بالایی دارند.
به گزارش«دام و کشت و صنعت» با توجه به استفاده چند ساله برخی از شرکت‌های پیمانکار شهرداری از محصولات بهکو و رضایت‌مندی این شرکت‌ها از کیفیت محصولات بهکو و از طرفی آشنایی کامل این پیمانکاران با کم و کیف کار، تعامل بین شرکت نیک ابزار آسیا(بهکو) و شرکت‌هایی که از محصولات آن استفاده می‌کنند می‌تواند در جهت ارتقای کیفی محصولات بهکو مفید و موثر باشد و با توجه به شناخت ما از مدیران شرکت بهکو، مطمئنا آنها از چنین موضوعاتی استقبال خواهند کرد.

مطلب قبلیزیر و بم بورس در سال 1401
مطلب بعدیراهکار محدودیت کشت و صادرات هندوانه چیست؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید