نخستین دامدار کارت 2میلیارد ریالی در بانک کشاورزی صادر شد

0
نخستین دامدار کارت 2میلیارد ریالی در بانک کشاورزی صادر شد
در اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه ی یارانه ها و برای حمایت از تولید کنندگان و رونق واحد های تولیدی دام و طیور، نخستین دامدارکارت بانک کشاورزی با اعتبار2میلیارد ریال در شعبه پاکدشت استان تهران صادر شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، این بانک هم سو با سیاست های دولت و با هدف رونق واحد های تولیدی دام و طیور و تامین امنیت غذایی کشور، پرداخت تسهیلات با نرخ 10درصد را در دستور کار قرار داده است و به همین منظور دامدار کارت درقالب تسهیلات ویژه و سرمایه در گردش برای تامین نهاده های مورد نیاز، مواد اولیه و ابزار آلات و تجهیزات تولید، با سهولت و سرعت بیشتری در اختیار متقاضیان قرارخواهد گرفت.
بر اساس این گزارش، بانک کشاورزی پس از معرفی متقاضیان از سوی وزارت جهاد کشاورزی به شعب این بانک، تسهیلات یارانه دار خرید نهاده های دامی را به واحد های کوچک در قالب دامدار کارت با نرخ سود 10 درصد پرداخت می کند.
این گزارش می افزاید، نخستین دامدار کارت بانک کشاورزی با اعتبار 200میلیون تومان صبح روز سه شنبه سوم خردادماه سال جاری در شعبه پاکدشت این بانک در استان تهران صادر و یک روز پس از ثبت درخواست آقای رضا پازکی از دامداران این شهرستان در سامانه سیتا، به نامبرده تحویل شد.

منبع: روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی استان تهران

مطلب قبلیاز هر 10 نفر 9 نفر از آلودگی هوا آسیب می‌بینند
مطلب بعدیصدور محصولات کشاورزی گلستان به ۲۵ کشور دنیا

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید