گروه زر افتخاری ملی در سطح برندهای جهانی

0
‌معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در بازدید از مجتمع عظیم صنعتی پژوهشی زر، این گروه را حاصل تلفیق طراحی زیبا، هنر و مهندسی تمام و کمال آقای سلطانی، اعضای هیات مدیره و کارکنان این گروه دانست.
اخبار سبز کشاورزی؛ ‌معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور در بازدید از مجتمع عظیم صنعتی پژوهشی زر، این گروه را حاصل تلفیق طراحی زیبا، هنر و مهندسی تمام و کمال آقای سلطانی، اعضای هیات مدیره و کارکنان این گروه دانست.

بیشتر بخوانید: گروه «زر» منتخب جشنواره نخبگان کار و تولید البرز شد

حرکت بالنده و شتابان گروه زر به سمت پیشرفت

روح الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور ضمن بازدید از پالایشگاه غلات زر شامل شرکت‌های تولیدی دانش بنیان و فرآوری نشاسته، شرکت‌های زرگرین، زرفروکتوز و مجتمع عظیم کانفکشنری زرکام، گفت : گروه زر با حرکت بالنده و شتابان به سمت پیشرفت و ارزش آفرینی در آینده بسیار نزدیک یک افتخار ملی و جهانی در سطح برندهای مطرح خواهد بود.
معاون رئیس جمهور ادامه داد: برای ارج نهادن به عزت، همت و تلاش دکتر سلطانی بنیانگذار گروه زر، اعضای هیات مدیره، مدیران و کارکنان ؛ از این مجموعه بی نظیر، بازدید کردم.
دهقانی فیروزآبادی همچنین با اشاره به ویژگی های استان البرز، افزود: این استان دارای نیروهای نخبه و توانمند و ظرفیت های بالای اقتصادی است که باید از این ظرفیت ها بیشتر استفاده شود.
وی ادامه داد: پیشران اقتصاد واقعی در هر کشوری بخش خصوصی خودساخته ای است که کاملا تجربه میدان داری را در یک کشور دارد.
معاون رییس جمهور اظهار داشت : برای توسعه اقتصاد دانش بنیان، باید از ظرفیت های بخش خصوصی و نخبگان این بخش، بهره گرفته شود.

تولید یعنی مشکل و این موضوع مختص سرزمین ما نیست

بنیانگذار و رییس هیات مدیره گروه صنعتی پژوهشی زر نیز در این بازدید گفت: تولید، یعنی مشکل و هر کسی که ادبیات تولید را نمی داند و آمادگی پذیرفتن مشکل در حوزه تولید را ندارد وقت خود را تلف می کند و منابع ملی را از بین می برد.
مرتضی سلطانی افزود: همه جای دنیا، تولید یعنی مشکل و این موضوع مختص سرزمین ما نیست و باید با توکل به خدا، کار گروهی و امید به آینده، مزیتهای نسبی ایران را که در دنیا بی نظیر است عملیاتی کنیم و به افق بلندی که آرزوی من است، برسیم.
او خاطرنشان کرد : ایجاد و توسعه مجموعه گروه زر را با افتخار مدیون ” شهید حججی ها ” می دانم، این شهدای عزیز که برای امنیت همه، جان خود را از دست دادند، الگو و ذخایر معنوی و انسانی کشور هستند.
مقاله قبلینان‌های فانتزی چقدر گران شد؟
مقاله بعدیرشد كند تجارت ايران در يك بازه 23 ساله

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید