گروه آدینه از آخرین دستاوردهای خود رونمایی کرد

0
چهاردهمین همایش بین‌المللی گروه آدینه سه شنبه 24 خردادماه در محل سالن همایش‌های کارخانجات این گروه در شهرک صنعتی مامونیه استان مرکزی برگزار شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، در این همایش که مهندس علی مهاجر، معاون زراعت وزارت جهاد کشاورزی، دکتر فرزاد مخلص الائمه، استاندار استان مرکزی، مهندس کشاورز، معاون پیشین وزارت جهاد کشاورزی، مدیران بانک‌ها و بنیان‌گذرا گروه آدینه و فعالان حوزه تولید صنایع غذایی و نهاده‌های کشاورزی حضور داشتند ابتدا مقدم، مدیرعامل شرکت آرمان سبز آدینه، به بیان دستاوردهای و اهداف شرکت پرداخت و آخرین تولیدات گروه در حوزه‌های صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و تولید نهاده‌های کشاورزی و ساخت ادوات و تجهیزات کشاورزی را معرفی کرد.

تلاش برای ارائه محصولی با کیفیت

سخنران بعدی مهندس مهدی شریفی، مدیر مجتمع غذایی فدک، بود که محصولات این مجتمع را تحت سه برند فودنیا، دلنیس و برفود معرفی و اظهار کرد: قرار است در حوزه‌های چای و دمنوش تحت برند دلنیس تولید و عرضه صورت گیرد و همچنین قهوه نیز به سایر محصولات اضافه گردد.
شریفی اضافه کرد: مجموعه فدک تلاش کرده تا بهترین مواد اولیه را از داخل کشور و نیز کشورهای گوناگون تهیه کند تا محصول نهایی که به مشتری عرضه می‌شود دارای کیفیت بالایی باشد.

تولید نهاده‌های گوناگون در حوزه‌های آفتکش و کودهای مختلف

سعید شریفی، مدیر مجمع صنایع شیمیایی کوروش، دیگر سخنران این مراسم بود که فعالیت‌های گروه ادینه را برای حضار تشریح کرد. وی به تولید نهاده‌های گوناگون در حوزه‌های آفتکش و کودهای مختلف در مجتمع صنایع شیمیایی کوروش اشاره کرد و گفت: برای تأسیس و راه‌اندازی این مجتمع 4 میلیارد ریال سرمایه در نظر گرفته شد که برای صدها نفر اشتغال مستقیم و غیرمستقیم ایجاد کرده است.
گفتنی است، در این مراسم از برخی تولیدات و محصولات جدید شرکت در زمینه تولیدات دانش‌بنیان و محصولات آفتکش و کود رونمایی شد و توضیحاتی درمورد مزیت‌های این محصولات نسبت به محصولات موجود در بازار داده شد.

 

مقاله قبلیاجرای قانون درخواست کشاورزان اصفهان از رئیس‌جمهور
مقاله بعدیسراوان بحران زیست محیطی گیلان

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید