تجلیل از پژوهشگران برتر بخش کشاورزی

0
در هفته پژوهش و فناوری، ۱۱ پژوهشگر و محقق برتر بخش کشاورزی تجلیل و ۶ دستاورد جدید تحقیقاتی معرفی و رونمایی می شود.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، رییس ستاد هفته پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی با اعلام این مطلب به خبرنگار ما گفت: فردا ۲۲ آذر در مراسم آغاز به کار هفته پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی چهار پژوهشگر برتر یافته‌محور، دو پژوهشگر فناورمحور، یک پژوهشگر مرز علم، دو محقق مروج برتر، یک محقق از ایستگاه های برتر تحقیقاتی و یک نفر از مرکز رشد برتر تجلیل خواهند شد.
ارژنگ جوادی افزود: در این مراسم همچنین ۶ دستاورد تحقیقاتی جدید و برتر در حوزه های زراعی، باغی، واگذاری فناوری، صنایع غذایی و شیلات که تا انتهای سال ۹۹ به نتیجه رسیده اند، معرفی و رونمایی می شود.
وی اظهار داشت: از ۲۸ دستاورد تحقیقاتی که برای هفته پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی از موسسه های تحقیقاتی کشاورزی و دانشگاه های کشور ارسال شده، پس از بررسی، در دور نهایی ۶ دستاورد برتر توسط گروهی متشکل از ذی نفعان و بخش های اجرایی، بخش خصوصی، کشاورزان نمونه و اتحادیه های حوزه کشاورزی، داوری و انتخاب شده اند.
معاون پژوهشی و فناوری سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با بیان این که برگزاری این مراسم در سال جاری از دایره وزارت جهاد کشاورزی به سطح ملی گسترش یافته است، تصریح کرد: امسال علاوه بر دستاوردهای برتر محققان، پژوهشگران و متخصصان بخش کشاورزی، دستاوردهای برتر محققان حوزه های علمی و پژوهشی دانشگاه های کشاورزی و سایر نهادهای حوزه کشاورزی در رقابت ها شرکت کرده و انتخاب شده اند.
وی افزود: مراسم هفته پژوهش و فناوری در بخش کشاورزی به دلیل تعداد محققان و پژوهشگران این بخش هر سال توسط سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج به طور شایسته برگزار می شود.

انتهای پیام/

مقاله قبلیسازمان برنامه و بی‌برنامگی در حذف اعتبار موسسات پژوهشی
مقاله بعدی«روژینا»؛ سامانه‎ مکان‌یابی برای زنبورداری

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید