نمایشگاه مشهد، بستری برای آشنایی با تکنولوژی‌های روز

0
مدیرعامل شرکت توسعه کشاورزی مدرن برزگر با بیان اینکه نمایشگاه مشهد بستری برای آشنایی فعالان بخش کشاورزی با آخرین تکنولوژی های روز است، گفت: از دولت و مسئولان توقع داریم که شرایط را برای حضور هر چه بیشتر بازدیدکنندگان خارجی در نمایشگاه‌های داخلی فراهم کنند.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از روستانیوز، اسماعیل برزگر شکری در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی (ادوات، ماشین‌آلات و مکانیزاسیون، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری و تجهیزات گلخانه‌ای) مشهد اظهار داشت: با کاهش هزینه‌های برگزاری نمایشگاه ها با کمک وزارت صمت و وزارت جهاد کشاورزی می‌توانیم توانمندی‌های خود را به نمایش بگذاریم.

تولید، مادر چرخه صنعت کشور 

وی در رابطه با اهمیت تولید در کشور گفت: تولید، مادر چرخه صنعت کشور است و بدون آن برای تأمین نیازهای داخلی به کشورهای اطراف متکی می‌شویم.
برزگر در مورد اهمیت حمایت دولت برای صادرات محصولات کشاورزی گفت: در صورت حمایت دولت می‌توانیم محصولات تولیدی خود را به سایر کشورها مثل عراق، افغانستان و ترکیه صادر کنیم.
وی در مورد مهندسی سازی محصولات خود بیان کرد: به همراه پسرم به‌صورت تخصصی مهندسی و طراحی ادوات کشاورزی را با کمک نیروهای متخصص آغاز کردیم.
برزگر افزود: در این زمینه انجمن اتماک کمک کرد تا بتوانیم نمایشگاه‌های ایتالیا و ترکیه را از نزدیک ببینیم و با آخرین دستاوردهای این حوزه آشنا شویم.
وی در مورد عملکرد دولت جدید بیان کرد: تاکنون هیچ حمایت مالی و معنوی از سوی دولت سیزدهم دریافت نکرده‌ایم.
برزگر در مورد راه‌های رشد صنعت بخش کشاورزی عنوان کرد: با قطع دست دلالان و اختصاص وام کم بهره به کشاورزان می توان به تولید کمک کرد.
وی در مورد نقش برگزاری نمایشگاه ها درفروش محصولات خود گفت: این نمایشگاه باعث آشنایی کشاورزان و نمایندگان کشورها با ادوات جدید کشاورزی تولیدی ایران می‌شود.
گفتنی است هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی کشاورزی (ادوات، ماشین‌آلات و مکانیزاسیون، نهاده‌ها، سیستم‌های آبیاری و تجهیزات گلخانه‌ای) مشهد از دیروز سه‌شنبه پنجم بهمن‌ماه افتتاح شد و تا روز جمعه هشتم بهمن‌ماه پذیرای علاقه‌مندان و فعالان بخش کشاورزی است.

انتهای پیام/

مطلب قبلیسازمان‌ ملی‌ استاندارد: گندم‌ها‌ آلوده‌ نیستند
مطلب بعدیلزوم استفاده از ظرفیت‌ها برای صادرات محصولات کشاورزی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید