گرانی سرسام‌آور گوشت در آغاز ماه رمضان

2

هر کیلوگرم گوشت گوسفندی ۱۹۷هزار تومان فروخته می‌شود

قیمت انواع گوشت قرمز در روزهای اخیر افزایش عجیب و غریبی را تجربه کرده است.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از تسنیم، قیمت انواع گوشت قرمز در روزهای اخیر افزایش عجیب و غریبی را تجربه کرده است؛ به‌طوری که بر اساس مشاهدات میدانی هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام که مسئولیت تنظیم بازار را به‌عهده دارد ۱۹۷هزار تومان فروخته می‌شود.
قیمت انواع گوشت قرمز گوسفندی و گوساله در روزهای اخیر افزایش زیادی را تجربه کرده است به‌طوری که بر اساس مشاهدات میدانی، هر کیلوگرم گوشت شقه گوسفندی در بازار از 155 هزار تومان تا 200 هزار تومان در تهران به فروش می‌رسد.
این محصول در فروشگاه شرکت پشتیبانی امور دام که مسئولیت تنظیم بازار محصولات پروتئینی را به‌عهده دارد 197 هزار تومان فروخته می‌شود.
قیمت هرکیلوگرم گوشت سردست منجمد گوسفندی تنظیم‌بازاری 108 هزار تومان، گوشت سردست منجمد گوساله تنظیم‌بازاری 107 هزار تومان و مرغ منجمد تنظیم‌بازاری 20 هزار تومان است که به‌وفور در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، میادین میوه و تره‌بار و فروشگاه‌های اینترنتی به فروش می‌رسد.
قیمت هرکیلوگرم گوشت گوسفندی گرم به‌صورت لاشه 116 هزار تومان، نیم‌شقه سردست 120 هزار تومان و نیم‌شقه ران 125 هزار تومان است، هرکیلوگرم مرغ گرم نیز 31 هزار تومان به فروش می‌رسد که البته برای خرید آنها باید در صف ایستاد.
مقاله قبلیافزایش تبدیل باغات مرکبات به شالیزار
مقاله بعدیشعاری قابل درک و تجربه شده

2 نظرات

  1. یه خبر میگه مصرف گوشت قرمز ۵۰ درصد کاهش پیدا کرده و خبر دیگه میگه قیمت گوشت سرسام آور شده… این چه اقتصادیه که مصرف کم میشه، قیمت زیاد میشه؟ دولت چه کاره است؟ فقط کمر به نابودی مردم بستن. اقتصاد نداریم، امتثال اوامر دلالان و … داریم.

    • با سلام
      نعیم عزیز با نظر شما کاملا موافق هستیم، متاسفانه بازار گوشت و محصولات پروتئینی در تصرف دلالان است و به دلیل ضعف برنامه ریزی مسئولان و کمبود نهاده های دامی مورد نیاز این آشفتگی در بازار کالاهای اساسی از جمله گوشت قرمز دیده می شود و ادامه دارد.
      خواهشمند است در این زمینه با نظر و تجربیات خود مقاله، گزارش و تحلیلی بنویسید تا در این خبرگزاری منعکس شود. خاطرنشان می شود در صورت صلاح دید با نام خودتان یا اینکه با نام مستعار و امضای محفوظ منتشر خواهد شد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید