دولت دنبال تحول در بخش کشاورزی است

0

خروج از بحران مرغ و تخم مرغ در کشور

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه دولت در بخش کشاورزی دنبال تحول است، گفت: با تلاش های صورت گرفته از بحران مرغ و تخم مرغ خارج شدیم.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از مهر، هوشنگ محمدی ظهر شنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه طی یکسال گذشته در حوزه تولید مرغ و تخم مرغ دچار بحران بودیم، اظهار داشت: این درحالی که دولت در حوزه کشاورزی دنبال تحول است.
وی با عنوان اینکه خوشبختانه به اقتدار غذایی دست یافتیم، ادامه داد: با تلاش‌های صورت گرفته توسط ۴۰۰ هزار تولیدکننده مشکلات تولید حوزه مرغ و تخم مرغ رفع شد و تولیدات مازندران مازندران به تهران و سایر استان‌ها ارسال می‌شود.
وی شمار بهره برداران به کشاورزی را چهار میلیون نفر ذکر کرد و گفت: ۹۵ درصد امور تولید مواد غذایی در دست این شمار بهره برداران است.
محمدی با اشاره به اینکه مازندران از نظر تنوع غذایی در سطح بالایی قرار دارد، گفت: نگاه وزارت جهاد کشاورزی به استان بالا است زیرا این استان ۳۵ درصد برنج، ۱۰ درصد مرغ، ۴۵ درصد مرکبات کشور را تأمین می‌کند.
در این مراسم از تلاش‌های عزیزالله شهیدی فر رئیس سابق سازمان جهاد کشاورزی تقدیر و حسن عنایتی به عنوان رئیس جدید سازمان معرفی شد.
مقاله قبلیهشدار هواشناسی به زنبورداران و پسته کاران
مقاله بعدیمردم دیگر میوه نمی‌خرند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید