۳۰ امضاء برای تحقیق و تفحص از تعاون روستایی جمع شد

2
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد و عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که با جمع آوری ۳۰ امضا اجرای طرح تحقیق و تفحص از سازمان مرکزی تعاون روستایی کلید می‌خورد.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از ایرنا، ذبیح الله اعظمی گفت: نماینده مردم مهاباد در مجلس طرح تحقیق و تفحص از سازمان مرکزی تعاون روستایی را کلید زد و تاکنون ۳۰ امضا جمع آوری کرده ولی هنوز تحویل هیات رییس مجلس نشده است.
وی ادامه داد: سازمان مرکزی تعاون روستایی تخلفاتی در زمینه تامین میوه شب عید داشته که طرح تحقیق و تفحص به دلایلی از جمله همین مساله در دستور کار قرار گرفته و سال آینده پیگیری می‌شود.
نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس یکدست نبودن، خرید گران، سورت نبودن و فاسد بودن بخشی از میوه ها را از جمله تخلفات سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور برشمرد و از پیگیری قانونی متخلفان طی سال جدید خبر داد.
شهرستان های جیرفت و عنبرآباد در جنوب استان کرمان واقع شده اند.
مقاله قبلیکوه‌های مینیاتوری چابهار
مقاله بعدیمیوه تنظیم بازار بلاتکلیف ماند

2 نظرات

 1. آقا یه بار واسه پرداخت نکردن قبض برق ۲۰ هزارتومنی آمدند و برق ما رو قطع کردند گفتند داری به بیت المال خیانت میکنی که پولشو نمیدی اونوقت این همه تعاون روستایی رو که میگین حیف و میل (بگو کوفت کرده) کسی نمیاد حسابشو برسه زور فقط واسه مردم بیچارس

  • سجاد عزیر
   سلام
   امیدواریم بلاخره روزی حساب و کتابی به وسط بیاید و البته معتقدیم دیر وزود دارد اما سوخت و سوز ندارد.
   خواهشمند است در این زمینه با نظر و تجربیات خود مقاله، گزارش و تحلیلی بنویسید تا در این خبرگزاری منعکس شود. خاطرنشان می شود در صورت صلاح دید با نام خودتان یا اینکه با نام مستعار و امضای محفوظ منتشر خواهد شد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید