با فرمان رئیس‌جمهور مبارزه با جنگل‌ خواران آغاز شد

0
مزرعه سبز: آزادسازی اراضی جنگلی از دست متصرفان، با دستور رئیس جمهور در مازندران آغاز شد.
ناصر اکبرزاده نماینده ویژه استاندار مازندران در مقابله با متجازان عرصه‌های ملی و منابع طبیعی گفت: برخورد با جنگل خواران و متصرفان اراضی ملی با همکاری دستگاه قضایی، یگان حفاظت منابع طبیعی مازندران، ضابطان قضایی و ادارات متولی با فرمان رئیس جمهور در مازندران آغاز و در نخستین روز اجرای این طرح، هفت هکتار از عرصه‌های ملی متصرفی در منطقه سید ابوصالح قائم شهر با حکم قضایی خلع ید و منابع طبیعی بازگردانده شد.
در سفر روز جمعه ۲۰ اسفند ماه به مازندران به استاندار مازندران مهلت یک روزه برای تشکیل کارگروه ویژه جهت مبارزه با جنگل خواری و قلع و قمع ساختمان‌های ایجاد شده در دل جنگل را صادر کرده بود.
به گفته اکبرزاده این طرح بدون هیجگونه مماشات با متخلفان در همه مناطق متصرفی اجرا و با افراد و مسئولانی دستگاه‌هایی که چه درگذشته و حال در تصرفات منابع ملی و اراضی دولتی دخیل و یا در تجاوز سودجویان به انفال بی تفاوت بودند با قاطعیت و بدون اغماضی یرخورد قانونی خواهد شد.
بر اساس تصمیم کارگوه ویژه مبارزه با جنگل خواری و برخورد با متصرفان عرصه‌های ملی این طرح تا آزادسازی کامل اراضی متصرفی دولتی و منابع طبیعی ادامه دارد.
مقاله قبلیتذکر کتبی 78 نماینده مجلس به رئیس جمهور و دولتش
مقاله بعدیدردسرهای شکل جدید درج قیمت روی کالاها

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید