راه‌اندازی بزرگترین طرح اشتغال دامپروری؛ یادبود زنده یاد نجفیان

2
مهندس حبیب الله نجفیان، رئیس هیات مدیره شرکت دامگستر، را می‌توان سامان دهنده تمرکز گاوداران صنعتی استان تهران دانست. وی با وجود صدمات روحی که در سال گذشته با از دست دادن شادروان سپهر نجفیان فرزندش مواجه شد؛ اما به عنوان یک مدیر ملی و اثرگذار در صنعت گاوداری و تامین امنیت غذایی هرگز از پای ننشست.
مزرعه سبز: نجفیان اخیرا به یادبود زنده یاد سپهر نجفیان در همکاری با نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران اولین مرکز توان افزایی و مهارت آموزی دامگستر را در محل شهرک صنعتی دامپروری راه‌اندازی نمود.
در این ارتباط مهندس رسول کریمی، معاونت برنامه ریزی و توسعه کارآفرینی سازمان نظام مهندسی کشاورزی استان تهران گفته است: بر اساس تمهیدات صورت گرفته، در پایان دوره های کاربردی و مهارتی در مجتمع گاوشیری دامگستر، پس از تایید مهارت کارآموزان امکان جذب و استخدام 1000 نفر از فارغ التحصیلان دامپروری در مجموعه دامگستر و دیگر واحدهای دامداری استان فراهم می‌گردد زیرا تحمیل مسئول فنی بدون دانش کاربردی نتیجه ای جز گله مندی دامدار و مرغدار ندارد. باید با مهارت آموزی کاربردی سهم دانش و خلق بهره وری توسط کارشناسان را در واحدهای دامی و طیور بالا برد.
مهندس حبیب الله نجفیان برنامه های مهارت آموزی دوره اول داوطلبان که با همت و تلاش مجموعه مرکز توان افزایی زنده یاد سپهر نجفیان، از تاریخ 20/ 9/ 1400 برگزار شده را کاملا رایگان اعلام نموده است.
خاطر نشان می‌سازد در پایان دوره با تایید مرکز توان افزایی و اساتید دوره، مقدمات جذب و استخدام فارغ التحصیلان علوم دامی شهرک صنعتی و سایر دامداران استان فراهم خواهد آمد.
نجفیان سعی داشته سرمایه‌ها و آورده‌های شادروان سپهرنجفیان را که از 15 سالگی در دامداری کار کرده در خدمت آحاد جامعه قرار دهد که از جمله آنها:
-بازسازی سالن پردیس غربی بیمارستان امین آباد برای ارائه خدمات شایسته به بیماران روانی.
– مرکز هلال احمر در زمین به وسعت 10 هزار مترمربع که پس از ساخت به هلال احمر تحویل می شود.
– اورژانس جاده‌ای در زمین به وسعت 15 هزارمترمربع که برنامه‌های طراحی و ساخت آن در دست مطالعه است.
امید می‌رود نجفیان باز هم در عرصه ملی بیش از پیش بدرخشد و اثرگذار باشد.

انتهای پیام/

مقاله قبلی«ورسک اتصال» نامی آشنا در آبیاری‌های نوین
مقاله بعدیپیش بینی تولید ۱.۲ میلیون تن انار در کشور

2 نظرات

 1. بسم الله الرحمن الرحیم
  باسلام
  اینجانب رضا سالاریان مهندس کشاورزی علوم دامی گرایش طیور یکی از افراد جوان ، جویای علم و دانش پرورش طیور با بالاترین عملکرد مطابق کاتالوگ که هدف و قصدم اینست که درصورت توافق و موافقت اساتید محترم با طرح پرورش طیور سبز بدون استفاده از آنتی بیوتیک با بالاترین عملکرد مطابق با کاتالوگ گوشه ای از آموزش ، اجرای طرح و هدف زنده یاد سپهر نجفیان را به عهده بگیرم .
  باتشکر رضا سالاریان
  شماره تماس : 09370188334

  • با تشکراز توجه شما، مزرعه سبز از همکاری با شما در صورت ارائه مطالب ارزشمند استقبال می کند

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید