آب تهران سهمیه بندی می‌شود؟

0
مدیرعامل آب و فاضلاب کشور گفت: سهمیه بندی آب در تهران وجود ندارد و برنامه‌ریزی هایی برای جلوگیری از رسیدن به آن مرحله در دستور کار است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از همشهری آنلاین؛ مساله آب یکی از موضوعاتی است که شکل بحران را به خود گرفته و نگرانی‌هایی را برای مردم و دولت به وجود آورده این موضوع تا جایی پیش رفته که احتمال جیره بندی آب آن هم در تهران وجود دارد.
در همین رابطه اتابک جعفری، مدیرعامل آبفای کشور گفت: باتوجه به کاهش بارندگی‌ها در چند ماه اخیر و خشکسالی شدید در چند سال گذشته وجود داشت چنین گمانه زنی‌هایی وجود دارد اما با توجه به مدیریت مصرف نرم افزای و سخت افزاری در تهران شاهد جیره بندی آب نخواهیم بود.
وی ادامه داد: با برنامه ریزی های میان مدتی که به همراه وزیر انجام شده است تهران برای کوتاه مدت و بلند مدت مشکلی پیش رو نخواهد اشت.
مدیر عامل آبفای کشور در پاسخ به این سوال که زمزمه‌هایی مبنی بر سهمیه بندی آب تا پایان سال وجود دارد آیا چنین مسأله‌ای صحت دارد، گفت: سهمیه بندی آب در تهران وجود ندارد و برنامه‌ریزی ها و تدابیر جدی برای جلوگیری از رسیدن به آن مرحله در دستور کار است.
مقاله قبلیشمارس معکوس_ 2 روز تا نمایشگاه جامع کشاورزی
مقاله بعدیرانت در واردات موز

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید