آقامیری و کلید زدن نخستین تغییر مدیریتی

0
اخبار سبز کشاورزی؛ هفته گذشته به پیشنهاد وزیر جهاد کشاورزی (سرپرست وزارتخانه) و تصویب مجمع صندوق بیمه کشاورزی، دکتر عادل عبد ایمانی به‌عنوان عضو موظف هیات مدیره صندوق بیمه کشاورزی (معمولا سه سال و البته قابل تمدید) مشغول به کار شد.

عادل عبد ایمانی و تجربه عضویت در هیات مدیره

در این مراسم که با حضور حائک، مدیر کل حوزه وزارتی، آل امین قائم مقام مدیرعامل و مدیران امور صندوق بیمه کشاورزی در این سازمان برگزار گردید، با صدور حکمی از سوی سید محمد آقامیری سرپرست وزارت جهاد کشاورزی، عادل عبد ایمانی به‌عنوان عضو جدید هیئت مدیره موظف صندوق بیمه کشاورزی منصوب و معرفی گردید.
دکتر عبد ایمانی با تجربه مدیریت در جهاد کشاورزی استان اردبیل و بیش از شش سال حضور و فعالیت در صندوق بیمه کشاورزی آخرین پست اداری خود را در جایگاه ریاست حوزه مدیریت طی می‌کرد که با حکم وزیر در سمت جدیدی آغاز به کار کرد.

آقامیری و کلید زدن نخستین تغییر مدیریتی

تغییرات دیگر مدیریتی در راه است؟

با گذشت یک ماه از حضور آقامیری به عنوان سرپرست وزارتخانه، مدیران و کارشناسان معتقد بودند وزیر طی سه ماه، دست به هیچ تغییری نخواهد زد و اینک که اولین امضای تغییر انجام شد باید منتظر بمانیم تا ببینیم تغییرات بعدی چگونه خواهد بود.
صندوق بیمه کشاورزی با حدود 11 هزار میلیارد تومان هزینه‌های بیمه و تامین پرداخت خسارت جایگاه ویژه‌ای در امنیت غذایی دارد که می‌طلبد سیستم مدیریتی، عملکرد و خدمات اعضای هیات مدیره، مدیران میانی و کارشناسان آن در تمام بخش‌ها با جدیت در جهت تضمین استمرار تولید و حفظ منافع بهره‌بردار و تولیدکننده تلاش ساماندهی شود.

آقامیری و کلید زدن نخستین تغییر مدیریتی

خداحافظی دکتر ابراهیمی‌پاک

دکتر علی ابراهیمی‌پاک، استاد تمام رتبه 13 که شش سال و سه ماهه به‌عنوان عضو موظف هیات مدیره در همه امور بیمه از بیمه‌گری تا ارزیابی خسارت، بودجه‌بندی، برنامه‌ریزی و… فعال بود، عملکردش از سوی سرپرست وزارتخانه و تقدیر و تشکر قرار گرفت. اینک و با حضور عضو جدید در هیات مدیره به جایگاه سابق خود، عضو هیات علمی موسسه تحقیقات خاک و آب باز خواهد گشت.
گفتنی است، ابراهیمی‌پاک هرگز در هیچ جناح، حزب و تشکل سیاسی عضو نبوده و نهایت فعالیت وی مدیریت حوزه کشاورزی ایام انتخاباتی دکتر محسن رضایی بوده است.
مقاله قبلیقیمت نهاده های دامی و کشاورزی ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
مقاله بعدیقیمت انواع مرغ در ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید