آخرین خبرها:
شناسه خبر: 15511

افزایش قیمت نان به بهانه کنجد تخلف است

رییس تعزیرات شهرستان‌های استان تهران گفت: خرید نان کنجدی باید به درخواست مشتری باشد و فروش نان کنجد دار به صورت اجباری تخلف است.

افزایش قیمت نان به بهانه کنجد تخلف است
اخبار سبز کشاورزی : رییس تعزیرات شهرستان‌های استان تهران گفت: خرید نان کنجدی باید به درخواست مشتری باشد و فروش نان کنجد دار به صورت اجباری تخلف است.
بهمن حسن بیگی گفت: هر گونه گران فروشی نان یا تحمیل خرید نان کنجدی تخلف محسوب می‌شود و با آن برخورد خواهد شد.
به گفته‌رییس تعزیرات شهرستان‌های استان تهران هر نانی باید با قیمت مصوب خود به فروش برسد و هر نانوایی باید قیمت نان را بر روی تابلو درج کند، همچنین عدم درج قیمت بر روی تابلو تخلف است.
رییس تعزیرات شهرستان‌های استان تهران گفت: بر اساس قانون نظام صنفی اگر شخصی متخلف به گران فروشی شناخته شود در مرتبه‌ی اول دو برابر جریمه خواهد شد و در صورت تخلف در مراتب بعدی دو برابر به میزان جریمه‌ی آن اضافه می‌شود، در پنجمین مرحله از تخلف علاوه بر پرداخت جریمه، واحد شناخته شده به صورت موقت پلمب خواهد شد.
حسن بیگی گفت: در خصوص فرد متخلف و واحد نانوایی که تخلف در آن صورت گرفته است در کمیته‌ی آرد و نان نسبت به تعدیل سهمیه‌ی آرد نانوایی اقداماتی انجام می‌شود.
رییس تعزیرات شهرستان‌های استان تهران گفت: اکثر تخلفات صورت گرفته در مسئله‌ی نان، کم فروشی است و مواردی اندکی گران فروشی نان وجود دارد، کم فروشی در قالب وزن کم نان‌ها اتفاق می‌افتد که نان لواش نمونه‌ای از این کم فروشی است، نانی که باید ۱۶۰ گرم باشد با وزن ۱۰۰ گرم به مردم فروخته می‌شود.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای