آخرین خبرها:
شناسه خبر: 39867

واردات مواد غذایی به 20 درصد کاهش یافت

عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت تامین کالای مورد نیاز در داخل کشور گفت: از ۶۰ درصد واردات مواد غذایی به ۲۰ درصد رسیده‌ایم. به گزارش

واردات مواد غذایی به 20 درصد کاهش یافت
عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی با اشاره به اولویت تامین کالای مورد نیاز در داخل کشور گفت: از ۶۰ درصد واردات مواد غذایی به ۲۰ درصد رسیده‌ایم.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ رحیمی عضو کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی گفت: متاسفانه در کشور در برخی از برهه های زمانی با کمبودهایی برخورد داشته است به طوری که جهاد کشاورزی به عنوان تنظیم گر بازار، کنترل و نظارت هایی دارد.
او گفت: در واقع هدف اصلی ما تامین کالای نیاز داخل است به طوری که از ۶۰ درصد واردات مواد غذایی به ۲۰ درصد رسیده ایم و از نظری هم به رشد تولید ۸۰ درصد رسیده ایم .

مشکلات در تامین مالی بنگاه‌های تولیدی

یکی از راه های تامین نقدینگی تسهیلات بانکی است یکی از مشکلات امروز ما تامین مالی بنگاه‌های تولیدی است چون بخشی از نیازهای آنان از طریق نیاز ارزی است و باتوجه به تحریم ها تامین منابع مالی این بنگاه ها با دشواری تامین می شود
کمیسیون صنایع و معادن مجلس در راستای حذف موانع پیش روی تولید جلساتی با وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، بانک مرکزی و سازمان حفاظت محیط زیست برگزار می‌کند تا راهکارهای مانع زدایی مشخص و اجرایی شود.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای