آخرین خبرها:
شناسه خبر: 12240

وزیر ساداتی‌نژاد و نمره 9 از 19

شنبه اول بهمن‌ماه دکتر ساداتی‌نژاد نتوانست در کمیسیون کشاورزی ، آب و منابع طبیعی مجلس، برگ سبز عبور از سوالات و ابهامات نمایندگان پرسشگر را بگیرد.

وزیر ساداتی‌نژاد و نمره 9 از 19
به گزارش مزرعه سبز، شنبه اول بهمن‌ماه دکتر ساداتی‌نژاد نتوانست در کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، برگ سبز عبور از سوالات و ابهامات نمایندگان پرسشگر را بگیرد.
ساداتی نژاد که در مقابل ۱۹ سوال ۲۳ نفراز اعضاء کمیسیون قرار گرفته بود (البته برخی سوال ها مشترک بین دیگر نمایندگان سایر کمیسیون ها هم بود) در مقابل قانونگذارانی که روزی خود رئیسشان بود با توضیحات و تلاش خود و همراهانش تنها توانست برای ۱۰ سوال پاسخ قانع کننده یا قابل اغماض ارائه نماید.

زعفران بیت المال در جیب خواص

با این همه پاسخ وزیر برای ۹ سوال باقیمانده مورد پذیرش نمایندگان قرار نگرفت.
برخی از سوالات مانند خارج کردن زعفران یا امانی دادن یا صیانت بیت المال نزد بخش خصوصی ، نصب مشاوران خارج از محدوده قانون، پیامک به برخی افراد، چرایی عدم انحلال سازمان مرکزی که در سال ۹۳ مصوب شده بود و باید طی ۶ ماه انجام می شد ، نارضایتی اکثر پرسنل سازمان مرکزی که قرار است سازمان تجارت کشاورزی بشود، مخارج و هزینه های وی آی پی طبقه ششم و …. برای وزیر نمره منفی به همراه داشت .

بهرام که گور می گرفتی همه عمر!

حال باید دید در حرکت مهره های مدیریتی شطرنج وزیر و نظارت و قانون دانی کمیسیون کشاورزی که روزی در حاکمیت وزیر بود چه کسانی زودتر دست به مهره می شوند و سوالات بی پاسخ، راهی برتی قانع کردن نمایندگان خواهد یافت یا اینکه به صحن علنی مجلس کشیده خواهد شد
امید می‌رود پاسخ مکتوب 9 سوالی که مجلس را قانع نکرد، طی هفته آینده بتواند آبی بر آتش ابهامات مجلس باشد.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای