آخرین خبرها:
شناسه خبر: 30845

ادامه واردات گوشت گرم گوسفند از استرالیا

نخستین محموله گوشت گوسفند گرم وارداتی برای تنظیم بازار داخلی از استرالیا وارد ایران شد؛ واردات این محصول از استرالیا و رومانی ادامه خواهد داشت. این محموله

ادامه واردات گوشت گرم گوسفند از استرالیا
نخستین محموله گوشت گوسفند گرم وارداتی برای تنظیم بازار داخلی از استرالیا وارد ایران شد؛ واردات این محصول از استرالیا و رومانی ادامه خواهد داشت. این محموله یکشنبه‌شب وارد فرودگاه امام خمینی شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از تسنیم؛ بنابراین گزارش فرهاد آگاهی، رئیس انجمن تأمین‌کنندگان فرآورده‌های خام دامی در این ارتباط اظهار داشت: در پی توافقات انجام‌شده با وزارت جهاد کشاورزی ، واردکنندگان جدید و باسابقه برای حل مشکل گرانی گوشت و کمک به تنظیم بازار، علاوه بر واردات گوشت از مبادی روسیه، قزاقستان و مغولستان، اقدام به واردات گوشت باکیفیت تازه از کشورهای رومانی و استرالیا به‌عنوان بزرگ‌ترین تولیدکنندگان گوشت گوسفندی کرده‌اند.
بیشتر بخوانید: واردات ۱۰ هزار تن گوشت گرم جهت تنظیم بازار
وی افزود: محموله‌های گوشت باکیفیت از طریق هواپیما و تریلی‌های مجهز یخچال‌دار به‌صورت متعدد و برنامه‌ریزی‌شده به‌سرعت در بازار توزیع می‌شود.
رئیس انجمن تأمین‌کنندگان فرآورده‌های خام دامی همچنین در‌خصوص میزان واردات گوشت قرمز تصریح کرد: واردات گوشت قرمز تا سه ماه آینده و تا زمانی که قیمت این محصول به تعادل برسد و منطقی شود ادامه خواهد داشت.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای