آخرین خبرها:
شناسه خبر: 37274

گوشت‌های وارداتی سالم و قابل مصرف هستند

رییس سازمان دامپزشکی کشور تاکید کرد: گوشت‌های منجمد برزیلی وارداتی سالم و قابل مصرف هستند و طی مدت این یکسال هم بر اساس استانداردهای لازم نگهداری شده‌ و هیچ

گوشت‌های وارداتی سالم و قابل مصرف هستند
رییس سازمان دامپزشکی کشور تاکید کرد: گوشت‌های منجمد برزیلی وارداتی سالم و قابل مصرف هستند و طی مدت این یکسال هم بر اساس استانداردهای لازم نگهداری شده‌ و هیچ نوع افت کیفیت و سلامت ندارند.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از بازار، وحید صالحی رییس سازمان دامپزشکی افزود: اخیرا خبری مبنی بر ترخیص محموله حدود ۲۰۰ تنی گوشت منجمد برزیلی از گمرک شهید رجایی پس از یکسال منتشر شده است. خبری که فعالان صنایع غذایی در واکنش به آن ابراز نگرانی کرده و می‌گویند که تاریخ انقضای این گوشت‌ها گذشته است.
رییس سازمان دامپزشکی ضمن تایید سلامت این گوشت‌های وارداتی اظهار کرد: سال گذشته حدود ۱۲۱ تن گوشت منجمد وارد کشور شد و سازمان دامپزشکی از آن نمونه‌برداری کرد و پس از آزمایش‌های متعدد سلامت آن را تایید کرد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه اخیرا نمونه برداری و آزمایش‌های لازم از سوی سازمان دامپزشکی انجام شد، گفت: هیچ مشکلی در رابطه با این گوشت ها وجود نداشته و آنها سالم هستند.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای