آخرین خبرها:
شناسه خبر: 44064

تولید قراردادی راه تنظیم بازار گوشت قرمز

رئیس شورای تامین کنندگان دام گفت: با عرضه گوشت تولید قراردادی که توسط عشایر صورت می‌گیرد تا چندی دیگر شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز خواهیم بود.

تولید قراردادی راه تنظیم بازار گوشت قرمز

اخبار سبز کشاورزی؛ منصور پوریان از ثبات قیمت گوشت منجمد خبر داد و گفت: نرخ کنونی هرکیلو گوشت قرمز منجمد ۲۶۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بوده که به رغم افزایش قیمت گوشت گرم گوسفندی و گوساله تغییری نداشته است.

او قیمت هرکیلو گوشت گرم وارداتی را ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان و گوشت گرم داخلی را ۳۵۰ تا ۴۲۰ هزار تومان اعلام کرد و افزود: هم اکنون کمبودی در عرضه دام زنده، گوشت قرمز گرم و منجمد نداریم و تنها عده‌ای سودجو به دنبال اخلال در این بازار هستند، درحالیکه افزایش قیمت گوشت در بازار منطقی نیست.

پوریان ادامه داد: همه ساله در ایام پایانی سال شاهد موج‌سازی قیمت توسط برخی افراد سودجو هستیم که این مهم پیش از این به وزارت جهاد کشاورزی اعلام شده بود تا با مدیریت بازار از نوسان قیمت جلوگیری کند.

واردات دام زنده در راستای تنظیم بازار گوشت انجام می‌شود

رئیس شورای تامین کنندگان دام با بیان اینکه واردات دام زنده در راستای تنظیم بازار گوشت انجام می‌شود، افزود: با توجه به فصل زایش دام و افزایش واردات گوشت قرمز از مبادی گوناگون مشکلی در عرضه  نداریم.

او تولید قراردادی دام را از دیگر راهکار‌های کنترل قیمت گوشت در بازار دانست و گفت: با عرضه گوشت تولید قراردادی که توسط عشایر صورت می‌گیرد تا چندی دیگر شاهد کاهش قیمت گوشت قرمز خواهیم بود./باشگاه خبرنگاران جوان

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای