آخرین خبرها:
شناسه خبر: 39236

ضرورت اصلاح ساختار و حل مسائل نیروی انسانی در البرز

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می‌رود در حوزه ریاست محترم امور استخدامی کشور، کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مسائل استان البرز در این حوزه،

ضرورت اصلاح ساختار و حل مسائل نیروی انسانی در البرز
نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: انتظار می‌رود در حوزه ریاست محترم امور استخدامی کشور، کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مسائل استان البرز در این حوزه، تشکیل شود تا برای مشکلات ساختار، چارت و کالبدی چاره اندیشی شود.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری البرز، مجتبی عبداللهی در شورای اداری استان که روز سه شنبه ۷ شهریورماه ۱۴۰۲ با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان امور اداری استخدامی کشور و نمایندگان مردم البرز در مجلس شورای اسلامی در سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد، ضمن تبریک هفته دولت به دولتمردان خدوم و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا بویژه شهیدان رجایی و باهنر، افزود: حل مشکلات ساختار و بدنه دولت در حوزه رسیدگی به مطالبات نیروی انسانی با هدف ارائه خدمات مطلوب به مردم مورد تاکید است.
وی ادامه داد: در بسیاری از ادارات و دستگاه‌ها، کمبود نیروی انسانی و عدم رضایت کارکنان از شرایط موجود، موجب خلل در پیشبرد اهداف و خدمات رسانی شده است.
عبداللهی گفت: استان البرز به واقع در موقعیت خاصی قرار دارد و با توجه به ظرفیت ها و نیروهای نخبه در حوزه های مختلف علم و فناوری، کارشناسی و… در معرض توقعات و مطالبات ویژه نیز قرار دارد.
وی افزود: انتظار می‌رود در حوزه ریاست محترم امور استخدامی کشور، کارگروه ویژه ای برای بررسی و حل مسائل استان البرز در این حوزه، تشکیل شود تا برای مشکلات ساختار، چارت و کالبدی چاره اندیشی شود.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای