آخرین خبرها:
شناسه خبر: 28999

حضور تراکتورهای ایرانی در اتحادیه اورآسیا

مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از حضور تراکتورهای ایرانی در اتحادیه اورآسیا خبر داد. به گزارش اخبار سبز کشاورزی؛ مصطفی وحیدزاده صبح امروز دوشنبه در جمع

حضور تراکتورهای ایرانی در اتحادیه اورآسیا
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران از حضور تراکتورهای ایرانی در اتحادیه اورآسیا خبر داد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی ؛ مصطفی وحیدزاده صبح امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران گفت: اولین گروه از کارشناسان کشور روسیه متشکل از ۱۳ نفر از استانهای سن پترزبورگ و گرس نوا، دوره های آموزشی سرویس و نگهداری تراکتورهای ایرانی را طی ۱۷ روز در گروه صنعتی تراکتورسازی ایران طی کردند.
بیشتر بخوانید: پیش فروش تراکتورسازی به مناسبت دهه فجر
وحیدزاده افزود: این کارشناسان دوره های موتور، سیستم هیدرولیک، گیربکس، سیستم الکترونیک، کابین و … را در این مدت گذرانده اند و با توجه به استقبالی که از تراکتورهای ایرانی در روسیه وجود دارد و براساس برنامه ریزی که برای داشتن شبکه فروش و خدمات پس از فروش در بالغ بر ۸۰ استان روسیه صورت گرفته این آموزشها ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود طی ماههای آینده گروههای دیگری از کارشناسان روسی برای حضور در این دوره ها به ایران و تراکتورسازی سفر خواهند کرد.

صف انتظار 4 ساله برای دریافت تراکتور صف انتظار 4 ساله برای دریافت تراکتور

تراکتورهای تولیدی در ایران استانداردهای روسیه را پاس کرد

وی از دریافت گواهی استاندارد کشور روسیه برای محصولات تولیدی در مجموعه تحت مدیریتش خبر داد و اضافه کرد: تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی برای حضور در بازار روسیه باید استانداردهای این کشور را پاس می کردند که این امر اتفاق افتاد و با دریافت این گواهینامه در واقع حضور تراکتورهای ایرانی در منطقه اورآسیا تسهیل شد.
وحیدزاده تاکید کرد: تراکتورهای نمونه به کشور روسیه ارسال و در حال حاضر در مزارع این کشور به کار گرفته شده اند که پیش بینی می شود با راه اندازی شبکه فروش و خدمات پس از فروش شاهد افزایش حضور تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی در اکثر استانهای روسیه باشیم.

امسال ۱۰ درصد تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی به صادرات اختصاص یافته است

عضو هیات مدیره گروه صنعتی تراکتورسازی ایران خاطرنشان کرد: امسال ۱۰ درصد تراکتورهای تولیدی در تراکتورسازی به صادرات اختصاص یافته و در عین حال طی ۱۰ ماهه گذشته انواع تراکتور، موتور، قطعات ریخته گری، قطعات یدکی و … به ارزش ۳۷ میلیون دلار به بیش از ۲۵ کشور دنیا صادرات صورت گرفته که ۲۶ میلیون دلار آن صرفاً از محل صادرات محصول اصلی یعنی تراکتور بوده و رشد ۱۲۲ درصدی ارز آوری کل گروه این مجموعه برای کشور در مقایسه با سال گذشته از ثمرات رشد اقتصادی در این مجموعه صنعتی تاثیر گذار کشور می باشد.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای