خبر فوری
شناسه خبر: 35341

تعیین تکلیف ۲۵۰ هزار تن برنج دپوشده در مازندران

نماینده مردم ساری میاندورود در مجلس با اشاره به دپوی ۲۵۰ هزار تن برنج استان در انبارها گفت: پس از ذرت ها حال نوبت تعیین تکلیف برنج و میانکاله در مازندران

تعیین تکلیف ۲۵۰ هزار تن برنج دپوشده در مازندران
نماینده مردم ساری میاندورود در مجلس با اشاره به دپوی ۲۵۰ هزار تن برنج استان در انبارها گفت: پس از ذرت ها حال نوبت تعیین تکلیف برنج و میانکاله در مازندران رسیده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از بازار؛ منصورعلی زارعی با اشاره به سفر استانی رییس قوه قضاییه به مازندران و بازدید از بنادر استان گفت: پس از مشاهده وجود برخی اقلام دپو شده نظیر ذرت در بنادر امیرآباد و نوشهر نسبت به تعیین تکلیف این اقلام دستور صادر کردند.
وی گفت: همچنین با همراهی و همکاری دولت ۴۸ ساعت پس از سفر رئیس دستگاه قضا به مازندران محموله دو هزار و ۹۰۰ تنی ذرت های آلوده که طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی و اداره استاندارد فاقد مصرف دامی بوده با مجوز برای مصارف صنعتی از جمله الکل سازی تخلیه و به مقصد شرکت الکل سازی در یکی از استان های مرکزی حمل شد.
وی ادامه داد: وقتی رییس جمهور مردم گرا به حرف صادقانه ما گوش نکرد و به مازندران نیامد باید از محسنی اژه‌ای به خاطر توبیخ دپوکنندگان مواد غذایی تشکر کرد و از رئیس قوه قضاییه خواستار آن هستیم تا به داد مازندران برسد زیرا تا ۲۵۰ هزار تن برنج تولیدی سال گذشته روی دست مردم مانده است.
زارعی ادامه داد: همچنین بیش از ۱۰ هزار هکتار از تالاب میانکاله خشک شده است.
دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای