آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45014

سخنگوی شهرداری تهران اعلام کرد

میزبانی بوستان‌های پایتخت از شهروندان در روز طبیعت

سخنگوی شهرداری تهران از آمادگی بوستان‌های پایتخت برای میزبانی از شهروندان در روز طبیعت خبر داد.

میزبانی بوستان‌های پایتخت از شهروندان در روز طبیعت

به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ایران آنلاین، عبدالمطهر محمدخانی با اشاره به تقارن شب‌های پرفضیلت قدر با روز جمهوری اسلامی و روز طبیعت، اظهار کرد: برنامه‌های متنوعی برای این دو روز با رنگ و بوی ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع) طراحی شده که در بوستان‌ها و دیگر مراکز مهم شهر بعد از افطار اجرایی می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری آیین روز ملی پرچم، اضافه کرد: این برنامه امسال هم در منطقه گردشگری عباس‌آباد با حضور نمایندگان کشورهای خارجی و شهردار تهران به مناسبت روز جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

محمدخانی همچنین ویژه‌برنامه‌های ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع) را یادآوری کرد و افزود: در این شب در بوستان لاله برنامه‌های ویژه‌ای برای گرامیداشت شب‌های قدر طراحی شده است. همچنین رویداد فاخر فرهنگی «شهر شهدا» نیز در فرهنگسرای خاوران آماده میزبانی از شهروندان است.

سخنگوی شهرداری تهران با اعلام آنکه در روز طبیعت نیز همه بوستان‌های پایتخت آماده پذیرایی از شهروندان هستند، خاطرنشان کرد: در بهار امسال سازمان بوستان‌ها و فضای سبز برنامه‌های ویژه‌ای برای زیباسازی شهر و تجهیز و مراقبت از پارک‌ها اجرایی کرده و در همه ایام نوروز و ماه مبارک از جمله روز طبیعت پس از اذان مغرب پذیرای همشهریان عزیز خواهد بود.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در خاتمه ابراز امیدواری کرد که مجموعه برنامه‌های فرهنگی-مذهبی پیش‌بینی شده بتواند موجبات رضایت شهروندان را در واپسین روزهای تعطیلات نوروزی همزمان با شب‌های پر برکت قدر فراهم کند.

 

 

دیدگاه تان را بنویسید

 • شادی پاسخ به نظر

  روز طبیعت؟ ما میگیم سیزده بدر.
  چرا همیشه اسمی که مردم میگن با اینا که میگن فرق داره ؟

  بابا!! سیزده از قدیم نحس بوده.
  هیچ هتلی، طبقه سیزدهم نداره.
  عدد 13 در بسیاری از باورها و فرهنگ ها در سراسر جهان، نحس شمرده می‌شود و این نحسی چند دهه‌ است که دامن صنعت هوانوردی را نیز گرفته است. به همین دلیل است که در ردیف صندلی ناوگان پروازی بسیاری از هواپیمایی‌های دنیا، عدد 13 جایی ندارد.

چندرسانه‌ای