بزرگان صنعت باغبانی در ششمین آیفارم

0
بزرگان صنعت باغبانی در ششمین آیفارم
برگزاری نمایشگاه تجهیزات کشاورزی با هدف ارتباط با بازارهای بین المللی
اخبار سبز کشاورزی؛ نمایشگاه بین‌المللی آیفارم از صبح امروز ۲۵ مهر ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، ششمین دوره این نمایشگاه با رویکرد مکانیزاسیون و صنعتی سازی کشاورزی در زمینه‌های ماشین‌آلات و ادوات کشاورزی، زراعی و باغبانی، پهپادها، نهاده‌ها (سم، کود و بذر)، تجهیز و هوشمندسازی گلخانه، سیستم‌های آبیاری، مکانیزاسیون دام و طیور، خدمات و صنایع وابسته به عنوان یکی از مهم‌ترین رویداد‌های تجاری در سطح منطقه برگزار خواهد شد.

هدف از برگزاری نمایشگاه

هدف از برگزاری نمایشگاه آیفارم تهران، ایجاد نمایشگاه جامع کشاورزی مطابق با استاندارد‌های بین المللی و صادرات محور در منطقه است که بتوان در زمینه فعالیت‌های مختلف بخش کشاورزی سرآمد بوده و سالانه مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان بی شماری از کشور‌های مختلف جهت حضور و بازدید از نمایشگاه و آشنایی با آخرین دستاورد‌های کشاورزی و باغبانی را گردهم آورد.

آیفارم نمایشگاهی ایده‌آل برای تولیدکنندگان صنعت کشاورزی

آیفارم جایگاهی ایده‌آل جهت تولیدکنندگان فعال در صنعت کشاورزی است تا ضمانت و کیفیتی که مصرف‌کنندگان خواستار آن می‌باشند را ارائه داده و ارتباطی مستقیم با بازار‌های بین المللی برقرار نمایند.
بازدید از نمایشگاه برای علاقه‌مندان از ۲۵ تا ۲۸ مهر ماه ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعد از ظهر مهیا است.

بزرگان صنعت باغبانی در ششمین آیفارم

مطلب قبلیمساعدت بانک کشاورزی در امهال مطالبات خسارت دیدگان
مطلب بعدیآبیاری درختان پسته

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید