حمایت از تولید دانش‌بنیان نسخه شفابخش کشاورزی

0
علیرضا رضازاده، دبیر قرارگاه جهاد تبیین در وزارت جهاد کشاورزی، در اولین جلسه استانی جهاد تبیین در استان فارس گفت: تولید دانش‌بنیان نسخه شفابخش و معجزه‌آسایی برای همه دغدغه‌های بخش کشاورزی است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از روابط عمومی جهاد کشاورزی استان فارس، اولین جلسه استانی جهاد تبیین با حضور علیرضا رضازاده، دبیر قرارگاه جهاد تبیین در وزارت جهاد کشاورزی، در استان فارس برگزار شد.
رضازاده مشاور وزیر و رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی در این نشست، با تاکید بر اهمیت جهاد تبیین، گفت: فرمان جهاد تبیین توسط مقام معظم رهبری از سال گذشته آغاز شده و امسال هم ایشان در سخنرانی ابتدای سال به این مسئله تأکید کردند و آن را فریضه فوری و قطعی دانستند.

مسائل بخش کشاورزی باید به درستی تبیین شود

وی افزود: امروزه زیست جهان ما تغییر کرده و تبیین انجام درست کار تخصصی هست و این بزرگترین خدمت به انقلاب است.
رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت جهاد کشاورزی یادآور شد: وزیر جهادکشاورزی به عنوان اولین وزارتخانه، فرمان به تشکیل قرارگاه جهاد تبیین داد، این قرارگاه ساختار اجرایی جدا از وزارتخانه ندارد، بلکه تنها با توان مجموعه روابط عمومی کار را شروع کرد و ادامه خواهد داد.
رضازاده با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که می‌فرمایند “بزرگترین مرگ بر آمریکا خدمت به مردم خودمان است”، تصریح کرد: به نظر می‌رسد در حوزه امنیت و علم سیاست که لازمه امروز جامعه است افراد باید به آن آگاهی پیدا کنند.
وی با بیان این‌که جهاد تبیین از منظر مقام معظم رهبری به‌ منزله جهاد کبیر است و آن را فریضه و واجب می‌دانند، خاطرنشان کرد: باید مسایل بخش کشاورزی به ‌درستی تبیین شود.
مشاور وزیر با اشاره به عملکرد مثبت وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی چهل سال است که تنظیم بازار را در دست نداشته است و در این ۶ ماه به‌خوبی از پس آن برآمده است.همچنین بیش از ۱۰۰ جلسه در وزارت جهاد کشاورزی برای رسیدگی به سرمایه در گردش و صادرات محصولات کشاورزی به کشورهای همسایه برگزار شده است.
به گفته دبیر قرارگاه جهاد تبیین، مبحث دانش‌بنیان بودن، نسخه شفابخش و معجزه‌آسایی برای همه دغدغه‌های بخش کشاورزی است.
رضازاده با تاکید بر اینکه باید مدیران را با میزان ارتباطات رسانه‌ای آنان سنجید، بیان کرد: همه نیاز به دانش و سواد رسانه داریم و در شرایطی که الان کشور ما در آن قرار دارد به دلیل تغییرات جهانی است که خیلی از مدیران نمی‌خواهند این را متوجه شوند.
مقاله قبلیجاده یک‌طرفه بازار بدهی در ایران
مقاله بعدیلغو 85 درصدی سفر گردشگران خارجی به ایران

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید