رویکرد تعاملی کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی با دیگر تشکل‌ها

0
در جلسه کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی بر تعامل و همکاری با همه تشکل‌های فعال در عرصه کشاورزی تاکید شد.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، اعضای کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی در این جلسه که روز گذشته در محل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای برگزار شد به تعامل هر چه بیشتر با تشکل‌های بخش کشاورزی، مانند تشکل‌های فعال در عرصه دام، طیور و شیلات، تشکل‌های بخش زراعی، باغی و گلخانه‌ای و دیگر تشکل‌ها تاکید کردند.
در این جلسه، همچنین توسط اعضای کارگروه عنوان شد که این کارگروه به هیچ عنوان به دیگر تشکل‌ها به چشم رقیب نگاه نمی‌کند، بلکه هدف ما اتحاد و همکاری با همه آنها برای بزرگ شدن کیک اقتصادی این بخش و رفع مشکلات و موانع و پیگیری مطالبات است.
دکتر حمید بهنگار، رئیس کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی، نیز در این جلسه عنوان کرد: این کارگروه در جهت رفع موانع شرکت‌های بخش کشاورزی خود را از همیاری و همکاری با هیچ تشکل دیگری منع نمی‌کند.

گلایه از نبود اطلاعات و آمارها

اعضای کارگروه تحول دیجیتال کشاورزی همچنین به موضوع دشواری دسترسی به دیتاها، آمار و ارقام بخش کشاورزی و سایر کمبود و نبود اطلاعات درست در این زمینه اشاره کردند و از بخش دولتی و دیگر بخش‌هایی که چنین اطلاعاتی را در دسترس دارند، خواستند تا در جهت هوشمندسازی کشاورزی و نیز ارتقای بهره‌وری و رشد بخش کشاورزی این اطلاعات را از اعضای کارگروه مضایقه نکنند.

حسین کاظمی ـ روزنامه نگار و کارشناس کشاورزی

مقاله قبلیبحران ریزگرد بیخ گوش اصفهان
مقاله بعدیتحقق وعده‌های وزیر جهاد کشاورزی تحت‌الشعاع حذف ارز دولتی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید