قیمت انواع میوه و صیفی جات

0
تغییر قیمت میوه لحظه ای شد
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی گفت: در این فصل سال قیمت میوه باید نسبت به تمام فصول ارزان‌تر باشد ضمن اینکه عرضه و تنوع آن نیز بسیار گسترده است.
اخبار سبز کشاورزی: اسدالله کارگر با اشاره به افزایش قیمت برخی صیفی جات در بازار گفت: طبق سابقه سنوات گذشته در این سرفصل‌ها باید عرضه میوه و سبزیجات در بیشترین مقدار ممکن صورت بگیرد و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، قیمت میوه و صیفی جات در این فصل از سال باید نسبت به سایر فصول ارزان‌تر باشد.
وی با اشاره به قیمت انواع میوه، صیفی جات و سبزیجات در میان مرکزی میوه و تره بار اظهار داشت: در مراکز خرده فروشی ۳۵ درصد به این ارقام اضافه می‌شود.
به گفته وی در حال حاضر قیمت هر کیلوگرم هندوانه خطی بیضی ۵ تا ۷ هزار تومان، هندوانه خطی گرد ۵ تا ۷ هزار تومان، موز ۳۰ تا ۴۰ هزار تومان، ملون ۷ تا ۱۱ هزار تومان، طالبی ۱۰ تا ۱۵ هزار تومان و طالبی دانا ۹ تا ۱۴ هزار تومان است. همچنین قیمت توت فرنگی گرگان ۳۵ تا ۴۵ هزار تومان و توت فرنگی خانگی ۴۰ تا ۷۰ هزار تومان است.
به گفته کارگر قیمت خیار اصفهان بین ۶ تا ۱۰ هزار تومان، خیار بوته‌ای ۷ تا ۱۱ هزار تومان و خیار گلخانه ۹ تا ۱۳ هزار تومان است.
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی قیمت گوجه سبز شمال را نیز بین ۱۰ تا ۲۵ هزار تومان و گوجه سبز قزوین را بین ۴۵ تا ۶۵ هزار تومان اعلام کرد.
به گفته وی قیمت هر کیلوگرم گوجه فرنگی بوته رس ۸ تا ۱۱ هزار تومان، سیب زمینی نو ۱۰ تا ۱۴ هزار تومان و پیاز شیرین ۷ تا ۱۰ هزار تومان و پیاز زرد ۵ تا ۹ هزار تومان است.
کارگر قیمت هر آناناس را نیز بین ۶۵ تا ۷۵ هزار تومان اعلام کرد./مهر
مطلب قبلیآمار نادقیق، برنامه‌ریزی پر خطا
مطلب بعدیگرانی زغال حیات زاگرس را نشانه رفته است

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید