میزگرد ورم پستان در گله‌های گاو شیری

0
میزگرد بزرگ پرسش و پاسخ با کارشناسان مطرح صنعت دامپروری در رابطه با «ورم پستان در گله‌های گاو شیری» 30 مردادماه در هتل المپیک برگزار می‌شود.
اخبار سبز کشاورزی؛ ورم پستان یکی از مهم‌ترین عوامل ضرر و زیان اقتصادی در گله گاو‌های شیری در دنیا است که سالانه چند ده بیلیون دلار ضرر اقتصادی برای آن در دنیا برآورد می‌شود.
ورم پستان، فارغ از تاثیراتی که بر افت تولید گله و دور ریز شیر دارد، به‌دلیل استفاده از آنتی‌بیوتیک‌ها زمینه‌ بروز مقاومت آنتی‌بیوتیکی در انسان را هم بیش از پیش فراهم می‌کند.
در نتیجه، شناخت دقیق و تشخیص به موقع انواع تحت بالینی و بالینی این بیماری، اصول و راهکارهای مناسب مدیریت ورم پستان در گله و پیشگیری از بروز آن، ازجمله اساسی‌ترین مهارت‌ها و دانسته‌های یک دامپزشک فعال در این عرصه است.
در این رابطه میزگرد بزرگ پرسش و پاسخ با حضور کارشناسان مطرح صنعت دامپروری برگزار می شود که اعضای پاتل (به ترتیب حرف الفبا) عبارتند از: دکتر محمد امین اسلامپور، دکتر بابک خرمیان طوسی، دکتر نیما فرزانه (مدیر میزگرد)، دکتر رضا کسروی، دکتر علی محمد گلشنی، دکترطیبه محمودی افصح، دکتر امیرعباس محی‌الدینی.
زمان برگزاری میزگرد:
دوشنبه 30 مرداد 1402
ساعت 15 تا 20
مکان: هتل المپیک، سالن اجتماعات بین الملل
اعطای امتیاز به دامپزشکان شرکت در این سمینار برای عموم رایگان است.

ورم پستان در گله‌های گاو شیری

مطلب قبلیقیمت انواع مرغ در ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
مطلب بعدی«دایی جان ناپلئون» در خزر

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید