گلایه‌های غرفه‌داران از نمایشگاه روستا آباد

0
استقبال چشمگیر مردم از نمایشگاه روستا آباد
نمایشگاه روستا آباد با حضور مجموعه‌ای از غرفه‌داران روستایی و عشایر از تمام نقاط کشور برگزار شد، اما این نمایشگاه با مشکلات اساسی و نواقصی روبه‌رو بود که اصلی‌ترین آن از نگاه حاضرین در این نمایشگاه نبود هماهنگی‌های لازم  بود.‌
اخبار سبز کشاورزی؛ معصومه رزمی| آقای خسروی، یکی از غرفه‌داران از شهرستان آمل، در این باره به خبرنگار ما گفت: نبود هماهنگی‌ در برگزاری این نمایشگاه باعث شده برخی از غرفه‌داران، با وجود دعوت از سوی استانداری شهر خود، به‌سختی بتوانند غرفه‌ای را برای معرفی محصول خود رزور کنند.

گلایه‌های غرفه‌داران از نمایشگاه روستا آباد


بیشتر بخوانید: استقبال چشمگیر مردم از نمایشگاه روستا آباد

ناهماهنگی در هزینه‌های حمل و نقل

وی علاوه‌بر این، به ناهماهنگی درمورد هزینه‌های حمل و نقل و امکانات نمایشگاه اشاره کرد و گفت: این موضوع باعث شده برخی از شرکت‌کنندگان دچار مشکل شده و نتوانند از امکانات موجود به خوبی بهره‌مند شوند.
این غرفه‌دار از شهرستان آمل با انتقاد از امکانات ضعیف نمایشگاه اضافه کرد: محل اسکان غرفه‌داران مشکلات بسیاری داشت و همچنین خوراکی و نوشیدنی با اندازه کافی در دسترس نبود.
وضعیت بسته بودن درب سالن‌ها تا ساعت 10 صبح که باعث مشکلاتی برای شرکت‌کنندگان شده بود، از دیگر نقدهای وی بود.
خسروی در پایان، به پاسخگو نبودن مسئولان نمایشگاه و برنامه‌ریزی ناکافی این رویداد اشاره و اظهار امیدواری کرد تا در آینده اقدامات لازم را به منظور بهبود وضعیت‌ها در نمایشگاه‌های کشور انجام شود.
مطلب قبلیقیمت انواع مرغ در ۲۳ مهر ۱۴۰۲
مطلب بعدیحضور شرکت آتیه حکمت آبتین در نمایشگاه بین‌المللی تاسیسات

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید