گیلاس کیلویی ۱۰۰ هزار تومان شد

0
گیلاس کیلویی ۱۰۰ هزار تومان شد
رئیس اتحادیه میوه‌وتره‌بار اصفهان با بیان اینکه معمولا در اوایل فصل میوه‌های نوبرانه به‌دلیل کمیابی و شرایط آب‌وهوایی با قیمت بالا عرضه می‌شود، گفت: اکنون نرخ‌ها نسبت‌به چند هفته قبل متعادل شده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از ایمنا، نوروزعلی اسماعیلی اظهار کرد: زردآلود کیلویی ۱۵۰ هزار تومان فروخته می‌شد که به تدریج به ۷۰ هزار تومان رسید و قطعاً با عرضه زردآلوی اصفهان در بازار، قیمت‌ها تا هفته آینده کاهش بیشتری هم پیدا می‌کند.
وی افزود: گوجه سبز که در اوایل فصل کیلویی ۲۰۰ هزار تومان فروخته می‌شد، درحال‌حاضر به ۴۰ هزار تومان رسیده است و ارزان‌تر هم می‌شود.
رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار اصفهان تصریح کرد: فعلاً در میان نوبرانه‌ها گیلاس با کیلویی ۱۰۰ هزار تومان گران‌ترین است و تا یک هفته دیگر قیمت آن هم به نصف می‌رسد.
اسماعیلی یادآور شد: با وجود تأثیر شرایط آب و هوایی در اوایل فصل بر عرضه میوه‌هایی مانند گوجه‌سبز، اکنون انواع میوه به طور فراوان در بازار یافت می‌شود و هرچه زمان بگذرد ارزان‌تر می‌شود.
وی با بیان اینکه معمولاً در اوایل فصل میوه‌های نوبرانه به دلیل کمیابی و شرایط آب‌وهوایی با قیمت بالا عرضه می‌شود، گفت: اکنون نرخ‌ها نسبت به چند هفته قبل متعادل شده است.
مطلب قبلیکاهش اعتراض کشاورزان با استفاده از ماهواره در تعیین خسارت
مطلب بعدیکشتن سگ‌های ولگرد راه کنترل جمعیت آن‌ها نیست

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید