ادامه واگذاری مسئولیت بازرسی به شرکت مجوز ابطال شده

2
سازمان تعاون روستایی و تخلفات وی
مزرعه سبز: شرکت «م. س. س. آ» که در تاریخ 28 بهمن ماه 1400 مجوز بازرسی محصولات کشاورزی آن توسط سازمان استاندارد استان مازندارن ابطال شده بود، در تاریخ 3/ 12/ 1400 مجددا توسط رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی به همکاری دعوت شده بود.

چرا وزیر و رئیس کمیسیون کشاورزی چشمشان را بر روی حقایق بسته‌اند

در تاریخ 3/ 12/ 1400 آقای دکتر قادری‌فر کیاکلایی، طی حکمی به حاج محمدرضا شعبانی، مدیرعامل اتحادیه باغداران استان مارندران (که تحت پوشش سازمان مرکزی تعاون روستایی و اتحادیه مرکزی شرکت های تعاونی روستایی نیست) وی را به عنوان بازرس ویژه مدیرعامل و سخنگوی ستاد میوه شب عید منصوب کرد و بلافاصله رونوشت حکم وی را به مهندس (ع. پ) مدیرعامل محترم شرکت ابطال مجوز شده «م. س. س. آ» نیز ابلاغ و دستور همکاری و اطلاع داده است.
جالب توجه اینکه دقیقا در تاریخ 2/ 12/ 1400 یک روز قبل از ابلاغ مجدد درخواست با شرکت مذبور مدیرعامل استاندارد مازندران کتباً و رسماً به مدیرکل تعاون روستایی استان مازندران (زیردست دکتر قادری‌فر) اعلام کرده بود پروانه بازرسی صادر شده شرکت بازرسی «م. س. س. آ» ابطال شده و حق فعالیت به عنوان شرکت بازرسی تایید شده از سوی اداره کل استاندارد استان مازندران را ندارد و در همین حال تخلف بعدی صورت گرفته است.

زیر سوال بردن اعتبار وزیر و وزارتخانه

این حرکت سازمان مرکزی تعاون روستایی برخلاف قوانین و مقررات تلقی می شود و دعوت از یک شرکت که پروانه مجوز بازرسی میوه وی ابطال شده برای همکاری مجدد در مورد میوه شب عید دهن کجی به اعتبار و سلامت کاری وزیر نزد مجلس و کارکنان خدوم سازمان مرکزی تعاون روستایی است. حتی اگر مجوز شرکت برای بار دوم و سوم تایید شده باشد شایسته بود ابتدا صدور مجوز جدید اطلاع رسانی شده و سپس احکام همکاری جدید ابلاغ گردد.

متهم قبلی، همکار فعلی

بر اساس ورقه‌ای برخی پرسنل سازمان رسانه‌ای کردند، مدیرعامل اتحادیه باغداران استان در نیمه دوم سال 97 با سازمان مرکزی مشکل و اتهام حقوقی و قضایی داشته و در همین حال مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی وی را به عنوان بازرس و مدیر عامل انتخاب می‌نماید.
در حقیقت سازمان مرکزی تعاون روستایی برای راحتی و سر راست کردن موضوع فروشنده (احتمالا فروش چند هزار تن مرکبات به سازمان)، خریدار، بازرس و تایید کننده میوه و… را در یک نفر تدارک دیده است؟

مطلب قبلینهضتی برای آبادانی روستاها
مطلب بعدیمراحل بذرگیری گوجه‌فرنگی و تبدیل آن به نهال در منزل

2 دیدگاه‌ها

 1. قاضی القضات عزیز
  که هردم حکم می کنی
  چطوره یک حکم برای شما بزنه که راضی بشی
  و خلق از احکام پیش داروی شما در امان باشند.

  • با سلام
   دوست گرامی ما نه قضاوت می کنیم و نه تصمیم می گیریم واقعیات مبنای کار ماست. نامه ها و احکام صادر شده نشان می دهد این شرکت گواهی بزرسی استاندارد نه تنها در سطح بین الملل و نه تنها در سطح ملی که در سطح استان را هم نداشته است.
   خنده دار این است که 2 ماه پس از عقد قرارداد در 28 بهمن و تحت فشارهای رانت خواران وابسته به جناحی، تاییده ای برای شرکت صادر می شود اما وجدان آگاه مدیر استاندارد استان باعث می شود تا همان روز آن را باطل نماید.
   شوربختانه به نظر می رسد زور مندان این مدیر با وجدان را از استاندارد استان حذف نموده یا بنمایند. توصیه می کنیم کمی بیشتر تحقیق کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید