رئیسی قهرمان کاخ کشاورزی را پس بده

0
4 میلیون و 900 هزار بهره بردار کشاورزی همراه با 300 هزار کارشناس، فوق لیسانس، دکتری کشاورزی و حدود یکصد هزار پرسنل وزارت جهاد کشاورزی در طومار معنوی که درد دلشان امضاء کرده اند از آیت ا… رئیسی می خواهند همزمان با بازپس گیری کشت و صنعت مغان، کاخ کشاورزی ملت ایران را نیز به کشاورزان برگرداند.
دکتر علی فریدونی مشهدی و معدود افرادی مانند او که سالهاست عَلَم بازپس گیری کاخ کشاورزی را بلند کرده اند و روزنامه های شرق، اعتماد و مجلات کشاورزی همواره از قلم آنها سیراب می شدند متأسفانه در این ایام به ویروس نا امیدی مبتلا شده اند و قلم را غلاف کرده که امید است باز هم جوش و خروش کارشناسانه را در این زمینه باعث شوند.

اتحادیه ها و تشکل های کشاورزی نیز بارها اعلام کرده اند تا این ساختمان پهن پیکر را برای استقرار دفاتر همه تشکل ها در اختیار بگیرند.

با این همه، فعالان حوزه کشاورزی معتقدند کاخ شیشه ای وزارت کشاورزی در بلوار کشاورز برازنده و زیبنده ارائه خدمات به کشاورزی بود و اینک نیز حق است که ضمن محاکمه سهل انگاری پیشینیان و واگذارکنندگان ساختمان حدوداً ده هزار میلیارد تومانی کاخ کشاورزی به ثمن بخس (مجانی)، آقای رئیسی ترتیبی اتخاذ کند تا برند کشاورزی ایران به صاحبانش مسترد شود.
البته انتظار می رفت خانه کشاورز، سردمدار این حرکت مردمی کشاورزی باشد که ظاهراً تشکل هم در محاق سیاست فرو رفته و کمتر آثاری از آن بروز می‌کند.

 

نویسنده: قاسم گلباف

مقاله قبلیدامپزشکان تضمین کننده سلامت و کیفیت غذا
مقاله بعدیمحصولات گواهی شده زیر ذره بین مدیران کنترل کیفیت

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید