بهبود معیشت تولیدکنندگان در گروی افزایش بهره‌وری

2
وزیر جهاد کشاورزی گفت: افزایش بهره وری تولیدات کشاورزی موجب افزایش درآمد و بهبود معیشت تولیدکنندگان و ارزان سازی غذا می شود.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، سیدجواد ساداتی نژاد گردهمایی روحانیون حوزه نمایندگی ولی فقیه سراسر کشور در وزارت جهاد کشاورزی، اظهار کرد: در دولت سیزدهم، اختیارات زنجیره تولید تا سفره محصولات کشاورزی به وزارت جهاد کشاورزی واگذار شده است.
وی با تاکید بر این که خط قرمز وزارت جهاد کشاورزی، حمایت از تولید است و حمایت از تولید، حمایت از مصرف کننده نیز هست، تصریح کرد: اتخاذ تمهیدات لازم برای پایداری تولید محصولات کشاورزی ضروری است.
ساداتی نژاد گفت: افزایش بهره وری تولیدات کشاورزی موجب بهبود معیشت تولیدکنندگان و ارزان سازی غذا خواهد شد.
وزیر جهاد کشاورزی، حضور حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی را مغتنم و موجب اطمینان خاطر دانست و گفت: انتظار من این است که حوزه های نمایندگی ولی فقیه در انجام ماموریت های وزارت جهاد کشاورزی کمک کنند.
مقاله قبلیآغاز به کار هشتمین نمایشگاه نهاده های کشاورزی
مقاله بعدیاستفاده سموم پرخطر به ۲ درصد رسیده است

2 نظرات

 1. وزیر در مورد زنجیره تولید تا سفره با کسانی حرف زده که در این مورد چه نقشی را انجام می‌دهند؟
  وزیر در مورد افزایش بهره‌وری تولیدات کشاورزی با کسانی حرف زده که تولیدکننده نیستند؟
  نباید با تولیدکنندگان محصولات کشاورزی این جلسه برگزار می‌شد؟
  مثل اینکه وزیر دفاع برود با کشاورزان در مورد تسلیحات موشکی صحبت کند.

  • با درود
   نظر حضرتعالی دقیقا مورد تایید است به ویژه اینکه متاسفانه وزیر سابقه و عقیبه کار اجرایی کشاورزی، مزرعه داری، و حتی تحصیلات ذی ربط کشاورزی (زراعت و باغبانی و دامداری ندارد) این امر متختص وزیر نیست، ازجمله اینکه در سفر معاون وزیر به روسیه در مورد بررسی مشکل فلفل های صادراتی حتی یک صادرکننده یا گلخانه دار یا فلفل کار همراه هیئت نبود و این نشان از تایید صحبت شما دارد
   خواهشمند است در این زمینه با نظر و تجربیات خود مقاله، گزارش و تحلیلی بنویسید تا در این خبرگزاری منعکس شود. خاطرنشان می شود در صورت صلاح دید با نام خود و امضای محفوظ منتشر خواهد شد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید