شرکت بازرسی «م . س. س. آ» چه زمانی مجوز گرفت؟

0

مجوز شرکت بازرسی «م . س. س. آ» چه زمانی باطل شد؟

اخیراً پیرو نامه شماره 293672 مورخ 28 بهمن امسال، اداره استاندارد استان مازندران به اطلاع اداره کل تعاون استان مازندران به اطلاع رسانده که پروانه بازرسـی شرکت «م . س. س. آ» به شماره J 04 ـ 1ـ 1ـ مورخ 28/ 11/ 1400همان روز را باطل کرده است یا از مفاد نامه ابطال پروانه آن شرکت این گونه استنباط یا طرح سوال می‌شود که شرکت بازرسی چه زمانی پروانه فعالیت گرفته و چه زمانی باطل شد.

یک روز هم پروانه گرفت و هم ابطال شد

جالب است شرکت 2 ماه پیش قرارداد بازرسی با سازمان مرکزی تعاون روستایی منعقد نموده و در آن ایام در لیست شرکت‌های مورد تایید سازمان ملی استاندارد نبوده، اما ناگهان در 28/ 11/ 1400 احتمالا پروانه صدور همان روز پروانه ابطال گرفته و ناگهان پروانه بازرسی آن باطل شده است و مدیرکل استان، طی نامه رسمی به تعاون روستایی اعلام کرده شرکت «م . س. س. آ» حق فعالیت به عنوان شرکت بازرسی تایید شده از سوی اداره کل استاندارد مازندران را نداشته و مجاز به فعالیت در زمینه بازرسی و نمونه‌برداری نمی‌باشد.
حال سوال این است که سازمان تعاون روستایی براساس چه قانونی شرکت یاد شده را که ظاهراً در لیست سازمان ملی استاندارد نبوده، به همکاری دعوت نموده و با آن قرارداد منعقد کرده و اینک که رسماً اعلام شده به هیچ وجه به عنوان شرکت بازرسی یاد شده مورد تایید اداره کل استاندارد و سازمان ملی استاندارد نیست، تکلیف الباقی میوه‌های خریداری شده و سایر امور مرتبط با آن که به عهده شرکت بازرسی کالاست چه می‌شود؟ چه کسی پاسخگو است؟

برای شفاف سازی کمک کنید

چنانچه موضوع این مجوز و ابطال آن یا بخشی از آن واقعیت ندارد، درخواست می‌شود سازمان تعاون روستایی جدول شرکت‌های بازرسی مورد تایید سازمان ملی استاندارد را که نام شرکت بازرسی «م. س. س. آ» حداقل یک روز قبل از فراخوان سازمان در آن وجود داشته است را برای انتشار به دفتر پایگاه خبری ارسال کند.
مقاله قبلیدست‌های پنهان نام دیگر بی‌کفایتی مسئولان
مقاله بعدیآغاز به کار کنگره ملی گیاهان دارویی

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید