تامین نهاده؛ مشکل اصلی صنعت دامپروری

0
رئیس انجمن صنفی گاو داران گفت: در حال حاضر نهاده در سامانه بازارگاه به کندی تامین و با تأخیر به دامداران عرضه می‌شود بنابراین مشکل اصلی و اساسی در صنعت دامپروری تامین نهاده است.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از میزان، احمد مقدسی درباره وضعیت توزیع نهاده به دامداران، گفت: توزیع نهاده طی ۱ الی ۲ ماه اخیر به سختی انجام شده است به طوری که نهاد با تأخیر و با مقدار کم به دست دامداران می‌رسد.
وی افزود: در حال حاضر نهاده در سامانه بازارگاه به کندی تامین و با تأخیر به دامداران عرضه می‌شود بنابراین مشکل اصلی و اساسی در صنعت دامپروری تامین نهاده است.
رئیس انجمن صنفی گاو داران در واکنش به افزایش در نرخ گوشت طی مدت گذشته به بهانه صادرات دام، اظهار کرد: به اندازه کافی انباشت دام در دامداری‌ها وجود دارد این در حالی است که ارز برای تامین نهاده دام‌ها نداریم بنابراین باید صادرات دام انجام شود برخی از واسطه‌ها با افزایش در نرخ گوشت می‌خواهند از صادرات دام جلوگیری کرده به نفع خود عمل کنند.
مقدسی اظهار کرد: اگر افزایش قیمتی در نرخ گوشت به وجود بیاید به صادرات دام مربوط نیست، زیرا دام به اندازه کافی وجود دارد بلکه بازار تقاضا برای دام وجود ندارد.
مطلب قبلییک قدم تا آزادسازی کامل سواحل
مطلب بعدیقیمت خرید تضمینی گندم چقدر است؟

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید