آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45798

پیام سرپرست بانک کشاورزی به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

روابط عمومی متعهد، به مثابه قلب تپنده سازمان است

وهب متقی نیا سرپرست بانک کشاورزی در پیامی روز ارتباطات و روابط عمومی را به کنشگران و فعالان این عرصه تبریک گفت. در پی، متن این پیام را مشاهده می فرمایید.

روابط عمومی متعهد، به مثابه قلب تپنده سازمان است

اخبار سبز کشاورزی؛ جایگاه اثرگذار حوزه روابط عمومی در روند موفقیت سازمان ها و نقش مهم کنشگران این حوزه در ارتقای عملکرد و کیفیت شکل گیری تعاملات دوسویه میان سازمان ها و جامعه و نیز جوامع با یکدیگر، بر کسی پوشیده نیست.

مدیران امروز به خوبی واقف اند که در عصر کنونی ارتباطات، کارکرد روابط عمومی مدرن، هدایتگری سازمان به سوی تحولات مثبت و جهانشمول است؛ روابط عمومی آگاه، روزآمد، مسلط بر ابزارهای ارتباطی جدید و پاسخگو، از یک سو رکن اساسی در ارتقای برندینگ سازمان، مدیریت افکار و نگرش عمومی نسبت به سازمان، افزایش محبوبیت و اثرگذاری سازمان و آگاهی بخشی به جامعه هدف درباره ظرفیت ها، خدمات و محصولات سازمان است و از سوی دیگر، با انتقال بازخوردها و مطالبات جامعه از سازمان، نقش مهمی در بهبود کیفیت خدمت رسانی به جامعه، افزایش سهم سازمان از بازار بالقوه کسب و کار و موفقیت سازمان برعهده دارد.

روابط عمومی متعهد، به مثابه قلب تپنده سازمان، با گردش اطلاعات مثبت و سازنده، مبارزی بی نام و بی ادعا اما اثرگذار و پرتلاش در جبهه جهاد تبیین است و با بیان شفاف و امیدبخش پیشرفت‌های کشور، سهم زیادی در شادابی، روزآمدی و بالابردن انگیزه کارکنان و نیز انتشار نشاط و امید در جامعه داشته، با فرهنگ سازی و همراه سازی اقشار مختلف مردم، برای تحقق شعار سال «رونق تولید با مشارکت مردم» و اجرای موفق اهداف و برنامه های اقتصادی کشور می کوشد.

بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به همه نیروهای خدوم، زحمتکش و گمنام روابط عمومی و فعالان عرصه ارتباطات، به ویژه همکاران پرتلاش و ارجمندم در روابط عمومی بانک کشاورزی،  تبریک و شادباش عرض می کنم و از درگاه پروردگار بزرگ برای کنشگران این حوزه، توفیق خدمت در مسیر نشر آگاهی، پیشبرد اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سربلندی کشور عزیزمان را مسئلت دارم.

وهب متقی نیا

استفاده از تمام ظرفیت های قانونی برای کمک به کشاورزان آسیب دیده 

گفتنی است رئیس هیأت مدیره بانک کشاورزی از زمان دریافت این مسئولیت بر استفاده از تمام ظرفیت های قانونی به منظور کمک به کشاورزان آسیب دیده در سال گذشته و برنامه ریزی برای افزایش این حمایت ها در سال جاری، تاکید و معتقد است که این بانک بر اساس سیاست های بانک مرکزی باید به سمت رعایت انضباط مالی و روش های نوین تامین مالی حرکت کند.

همچنین طی این مدت در خصوص پرداخت خسارت به کشاورزان آسیب دیده از حوادث قهری بر اساس ظرفیت های قانون بودجه 1403 کل کشور پس از اخذ مجوزهای لازم تعیین تکلیف مطالبات زیر دو میلیارد ریال کشاورزان در دستور کار بانک قرار گرفته است.

اولویت های امسال بانک کشاورزی

متقی نیا برنامه هایی همچون تامین مالی برای تحکیم پایه های امنیت غذایی کشور، توسعه مکانیزاسیون، کشت گلخانه‌ای و حمایت از صنعت دام و طیور بر اساس سیاست های دولت و برنامه های وزارت جهاد کشاورزی همزمان با تداوم و تقویت برنامه خرید تضمینی گندم را از اولویت های امسال بانک کشاورزی می داند.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 • رضا کرمانی پاسخ به نظر

  شایسته سالاری در این مملکت را می توان در این بانک دید که
  کارشناس ورزیده از رتبه های پایین رشد می کند و به سمت های بالاتر می رود
  این شایسته سالاری که بر اساس دانش و تلاش است
  این گونه خود را نشان می دهد.
  .... ناگهان از خواب پریدم ...

 • دفتردار پاسخ به نظر

  آقای وهب متقی نیا فرزند سردار حسین همدانی است.
  چرا نام خانوادگی متفاوت است؟

چندرسانه‌ای