عنوان
شناسه خبر: 45628

رادان: دشمن به‌دنبال گرفتن چادر از بانوان است

فرمانده فراجا اعلام کرد: در موضوع عفاف و حجاب همگان شاهدند که دشمن تا پشت درب خانه‌های ما آمده و به دنبال گرفتن چادر از بانوان است.

رادان: دشمن به‌دنبال گرفتن چادر از بانوان است

به گزارش اخبار سبز کشاورزی، فرمانده کل انتظامی کشور با بیان اینکه امنیت مبنای سنجش و کارآمدی هر نظامی محسوب می‌شود، گفت: دشمن امروز به همین سبب به دنبال کارزار خیابانی است و از این طریق می‌خواهد اذهان را تسخیر و جامعه را ناامن جلوه دهد.‌

 

سردار احمدرضا رادان در نشست هم اندیشی معاونت حقوقی و امور دولت و مجلس، اظهار داشت: یکی از کارهای ویژه‌ی هر نظام امنیت اجتماعی و امنیت است و این مبنای سنجش و کارآمدی هر نظامی محسوب می شود.

وی با بیان اینکه دشمنان به دنبال این هستند که موضوع عفاف و حجاب را امنیتی و انتظامی جلوه دهند و جامعه را ناامن کنند، افزود: بارها اعلام کرده ایم که این موضوع کاملا اجتماعی و فرهنگی است ولی هنگامی که سرریز می‌شود باید با اقدام انتظامی از آسیب بیشتر آن جلوگیری کرد.

سردار رادان با بیان اینکه امنیت محصول جمعی است و به هیچ عنوان نباید آن را کار ویژه یک دستگاه دانست، افزود: برآیند همه فعالیت ها در همه حوزه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی و نقش تاثیرگذار همه این ها می شود امنیت که باید آن را حفظ و ارتقا بخشیم.

وی افزود: در موضوع عفاف و حجاب همگان شاهدند که دشمن تا پشت درب خانه های ما آمده و به دنبال گرفتن چادر از بانوان است که امروز به عنوان پرچم کشورمان محسوب می شوند و در اینجا ما باید پای کار باشیم و این اجازه را به دشمن ندهیم.

وی ادامه داد: امروز فراجا ۴۰ ماموریت و وظیفه مشخص شده در قانون دارد که هرکدام از این ماموریت ها ۱۰ الی ۱۵ پیش نیاز دارد، یعنی باید اینها باشد تا بتوان آن ۴۰ ماموریت را به درستی انجام داد و یکی از این ها برخورد با بی حجابی است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

 • قم زاده پاسخ به نظر

  اوه اوه اوه دشمن
  دشمن همه جا حضور داره
  دشمن کره زمین رو اشغال کرده
  دشمن به خواب هم میاد
  مواظب باشید

چندرسانه‌ای