قوانین من درآوردی زنجیری بر چرخ‌های تولید تراکتور

0
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران گفت: متاسفانه در سنوات قبل مسائل حاشیه‌ای از قیمت گذاری تا توزیع، که هیچ کدام وجاهت قانونی نداشته‌اند به عنوان زنجیر و بندهایی به چرخ‌های تولیدی تراکتورسازی بسته شده بود که قلب تولید و کشاورزی کشور را نشانه رفته بودند که خوشبختانه با همراهی و همکاری تمام مسئولان دلسوز این موانع در حال رفع هستند.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از فارس، مصطفی وحیدزاده ظهر امروز در مراسم معارفه معاونت فنی و توسعه و معاونت کیفیت گروه صنعتی تراکتورسازی ایران( تبریز) اظهار کرد: تراکتورسازی همزمان با رویکرد تامین نیاز کشاورزان به محصول استراتژیک تراکتور، توسعه اهداف و برنامه‌های تکنولوژیکی و کیفیت را در سرخط اهداف و برنامه‌های خود قرار داده است.
وی با اشاره به برنامه‌ریزی‌های افزایش تولید در تمام بخشهای گروه تراکتورسازان افزود: مدار این افزایش هم راستا با توجه ویژه به کیفیت و رضایتمندی مشتری می‌چرخد تا تولیدات براساس نیاز مصرف کننده، بخصوص کشاورز از خطوط تولید خارج و وارد بازار عرضه شود.
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران( تبریز) اضافه کرد: توجه به توسعه محصول باید با مضامینی همچون استاندارد، محیط زیست همراه باشد تا بتوانیم محصولی با کیفیت بالا و منطبق بر نیاز و درخواست مصرف کننده تولید و وارد بازار رقابت کنیم.

نمایندگان تراکتورسازی بازوی قدرت برای ارتقاء محصولات

وحیدزاده رسیدن به این اصل را بدون دریافت بازخورد از بازار مصرف و ارزیابی آن غیرممکن دانست و گفت: بنظر می‌رسد نمایندگان تراکتورسازی که در اقصی نقاط کشور و دنیا به عنوان پل ارتباطی بین مشتری و این مجموعه مستقرند مشاوران بالقوه‌ای هستند که می‌توان از ظرفیت‌های آنان در رسیدن به کیفیت مورد درخواست مشتری و رفع نقاط کور تولیدی استفاده بهینه کرد.
عضو هیات مدیره گروه تراکتورسازان، قابلیت فنی بودن نمایندگان حوزه مدیریتش را نیز یادآور و اضافه کرد: این ظرفیت‌ها باید در راستای تولید محصولات تکنولوژیک و بروز و حتی محصولات جدید به بازوی قدرتی برای تراکتورسازی تبدیل شوند.

مات کردن برگ برنده تراکتورسازی با قوانین من درآوردی در سنوات قبل

وی با نیم نگاهی به گذشته، روند طی شده در امور مورد اشاره را چندان رضایت بخش ندانست و از توجه ویژه به بحث کیفیت و نوآوری به عنوان برگ برنده در تمام صنایع و تولیدات یاد کرد و اظهار داشت: متاسفانه در سنوات قبل مسائل حاشیه‌ای از قیمت گذاری تا توزیع، که هیچ کدام وجاهت قانونی نداشته‌اند به عنوان زنجیر و بندهایی به چرخهای تولیدی تراکتورسازی بسته شده بود که قلب تولید و کشاورزی کشور را نشانه رفته بودند که خوشبختانه با همراهی و همکاری تمام مسئولان دلسوز این موانع در حال رفع می باشند و در واقع این مهم، همراهی و تمرکز کارگران، کارشناسان و مسئولان تراکتورسازی را برای تولید محصولی که گره از کار کشاورزی کشور باز گشاید مصمم تر کرده است.

محصولات تراکتورسازی شکوفه سبزینه را در مزارع داخلی و خارجی بارور می‌کند

وحید زاده تاکید کرد: با ارتقاء حوزه کیفیت در گروه تراکتورسازان به جایگاه معاونت تلاش می شود تا تمام تولیدات از قطعات، مجموعه ها و محصولات نهایی از گیت ذره بینی کیفیت رد شود تا با کمترین کمبودی به دست مصرف کننده رسیده و باعث شکوفه زدن سبزینه های بخش کشاورزی در مزارع داخلی و خارجی باشد.
مدیرعامل گروه صنعتی تراکتورسازی ایران استفاده از توانمندی و ظرفیت های نیروی انسانی شاغل در تراکتورسازی در پستهای کلیدی را رمز موفقیت چند ماه اخیر اعلام کرد و گفت: به دلیل تجربه و دانشی که درتمامی کارکنان و در سایه طی کردن سنوات خدمت در مجموعه بوجود آمده، استفاده از این استعدادها می تواند هم شتاب گرفتن مراحل توسعه در حوزه اهداف سازمانی و هم ایجاد انگیزه در نیروهای انسانی جوان را ممکن سازد چرا که با این روند تمام کارکنان و شاغلان به داشتن رویکرد استفاده از پتانسیل‌های همکاران معتقد واقف می شوند و این امر منتهی به رشد در هر دو حوزه تولید و نیروی انسانی خواهد بود.
در پایان این جلسه امیر جدیری به عنوان معاون فنی و توسعه و علی محمد علیزاده به عنوان معاون کیفیت گروه صنعتی تراکتورسازی ایران معرفی شدند.
مقاله قبلیپیشرفت بدون اتصال به اقتصاد جهانی محقق نمی‌شود
مقاله بعدیبرگزاری جشنواره انار در آبان‌ماه

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید