معرفی فناوران نخبه سلامت در رویداد استارتاپی موسسه رازی

0
معاون تحقیقات و فناوری موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی، با اشاره به برگزاری نخستین رویداد ملی استارتاپی سلامت محور رازی گفت: هدف این رویداد شناسایی فناوران نخبه و فناوری های برتر حوزه سلامت انسان، دام، طیور و آبزیان است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از روابط عمومی موسسه رازی، سهیلا مرادی بیدهندی با اعلام این خبر افزود: این رویداد، 28 آذرماه 1401 به میزبانی موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی برگزار خواهد شد.
وی با بیان این که برگزاری این رویداد از حدود یک ماه قبل قطعی و به همت مرکز رشد فناوری رازی، بلافاصله هسته مرکزی علمی-اجرایی رویداد تشکیل شد، گفت: تاکنون هفت جلسه به منظور سازماندهی رویداد فوق تشکیل شده و امور علمی و اجرایی آن به خوبی پیش می رود.

معرفی فناوران نخبه حوزه سلامت در رویداد استارتاپی موسسه رازی

کمک به تجاری سازی فناوری ها

معاون تحقیقات و فناوری موسسه رازی، هدف اصلی برگزاری این رویداد را شناسایی فناوران نخبه و فناوری های برتر حوزه سلامت انسان، دام، طیور و آبزیان اعلام کرد و یادآور شد: در نظر است برای فناورانی که در رابطه با واکسن، فراورده های بیولوژیک، مواد اولیه، تجهیزات و خدمات آزمایشگاهی حداقل در سطح تولید نمونه آزمایشگاهی موفق بوده اند، کارگاه های توانمندسازی برگزار و شرایط کمک به تجاری سازی فناوری ها بررسی شود.
وی افزود: طبق نظر مدیریت ارشد موسسه، همکارانی که دارای فناوری های مورد نیاز موسسه هستند نیز می توانند همانند سایر فناوران در رویداد شرکت کنند و در صورت احراز شرایط در ارزیابی ها، از حمایت های لازم طبق قوانین برخوردار شوند.
مرادی اضافه کرد: دکتر علیرضا یوسفی و دکتر محمد کاظم شاه کرمی به ترتیب به عنوان دبیر اجرایی و دبیر علمی این رویداد فعالیت می کنند.
رئیس نخستین رویداد ملی استارتآپی سلامت محور رازی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت مرکز رشد فناوری رازی به آدرس http://rvsri-stp.ir اطلاعات مربوط به رویداد و فرم ارسال خلاصه فناوری (http://rvsri-stp.ir/fa-ir/startup-event) را دریافت کنند.
مقاله قبلیگرانول‌های پلاستیکی و آلودگی محیط زیست دریایی
مقاله بعدیعرضه شکر زیر نرخ مصوب

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید