تبریک برای انتخاب شایسته ساداتی‌نژاد

0

فریبرز عباسی، معاون آب و خاک وزیر شد

مزرعه سبز: دکتر فریبرز عباسی با پیشینه چند دهه کار در زیر مجموعه‌های آب و خاک با حکم دکتر سیدجواد ساداتی‌نژاد به عنوان، معاون امور آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی از امروز شروع به کار کرد.
با توجه به اینکه مهندس علیمراد اکبری پس از 32 سال کار در وزارتخانه و 7 سال معاون وزیر بودن در امور آب و خاک در هفته آخر اسفند سال گذشته به افتخار بازنشستگی نائل آمد، در بین 4 الی 5 نفر که برای انتخاب و صدور حکم مورد مصاحبه قرار گرفته بودند، بالاخره شایستگی‌ها، تخصص، تجربه و عملکرد دکتر عباسی موجب صدور حکم معاون وزیری برای وی و به امضای وزیر جهاد کشاورزی شد.
دکتر فریبرز عباسی اهل دهلران ایلام با درجه فوق دکتری آب دو سال مدیر کل دفتر سامانه‌های آبیاری و مشاور وزیر بوده و مدتی نیز مجری طرح آبیاری تحت فشار و رئیس موسسه تحقیقات فنی و مهندسی کشاورزی بوده است.
مزرعه سبز ضمن تبریک به دکتر ساداتی‌نژاد که مدیری متخصص و توانمند از بدنه وزارتخانه را به این پست گمارده و تبریک به دکتر فریبرز عباسی به مناسبت پذیرفتن این حکم امیدوار است طرح‌های زیربنایی آب و خاک کشور با سرعت، کیفیت و کمیت مطلوب در خدمت تولید و بهره‌وری باشد.
مقاله قبلیروزنامه‌نگاران تخصصی مشاور هستند، نه مزاحم
مقاله بعدیامنیت غذایی در گروی اجرای الگوی کشت

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید