سرو گوشت گراز به‌صورت وسیع در رستوران های تهران

0
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: سرو گوشت گراز به صورت وسیع در رستوران ها شایعه است.
اخبار سبز کشاورزی، در روز‌های گذشته یک خبرگزاری از شیوع گراز خواری و سرو گوشت گراز در رستوران‌های تهران خبر داده بود؛ و با مصاحبه با یکی از رستوران داران مدعی فروش گوشت گراز با قیمت هر کیلو ۶۰ هزار تومان شد.

شیوع گراز خواری و سرو گوشت گراز

حسن اکبری، معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: گاهی اوقات به صورت انگشت شمار در رستوران‌ها تخلفاتی از قبیل خرید و فروش گوشت حیوانات حیات وحش صورت می گیرد و نمی توان آن را انکار کرد، اما بعضی از این اخبار مانند سرو گوشت گراز به صورت وسیع در رستوران ها شایعه است.
وی افزود: یگان حفاظت سازمان محیط زیست توسط محیط بانان در فضای حقیقی و با کمک پلیس فتا در فضای مجازی کار حفاظت را انجام می دهد و از محیط زیست کشور حفاظت می کند، گاهی اوقات تصاویری در فضای مجازی از حیوان آزاری منتشر می شود که یگان حفاظت سازمان محیط زیست، بلافاصله با شناسایی افراد متخلف با آن‌ها برخورد خواهد کرد.
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست گفت: اما باز هم اگر شخصی در مورد سرو یا خرید فروش گوشت حیوانات نا متعارف مانند گوشت گراز یا … در رستوران‌ها یا هر جای دیگری اطلاعاتی دارد با شماره ۱۵۴۰ تماس بگیرد و سازمان حفاظت محیط زیست بلافاصله با متخلفین برخورد خواهد کرد./باشگاه خبرنگاران جوان
مقاله قبلیدرخشش گروه صنعتی زر ماکارون در نمایشگاه دام و طیور+تصویر
مقاله بعدیآیا بانک‌ها مسئول مشکلات اقتصادی کشور هستند؟

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید