شمارس معکوس_ 2 روز تا نمایشگاه جامع کشاورزی

0

قرعه‌کشی همراه با جوایز نفیس

دو روز تا برگزاری نمایشگاه جامع کشاورزی باقی مانده و شرکت‌های حاضر در حال آماده‌سازی خود جهت حضور قدرتمند در نمایشگاه هستند.
اخبار سبز کشاورزی؛ حسین کاظمی| در طول روزهای برگزاری نمایشگاه براساس مسابقه و قرعه‌کشی، بازیدکنندگان شانس برنده شدن و دریافت جوایزی به عنوان یادگاری از این نمایشگاه خواهند داشت.
فرشاد طیاری، عضو هیات برگزارکننده این نمایشگاه، در گفت‌وگو با خبرنگار ما عنوان کرد: محل اجرای مسابقه و ثبت‌نام افراد شرکت‌کننده در مسابقه را به‌گونه‌ای در نظر گرفته‌ایم که بازدیدکنندگان پس از بازدید از همه غرفه‌ها می‌توانند شانس حضور در مسابقه و قرعه‌کشی را داشته باشند.
وی گفت: هدف از این کار این بوده که تبعیض بین غرفه‌ها وجود نداشته باشد.
طیاری به این نکته نیز اشاره کرد که برای جایگزینی شرکت و غرفه‌ها هیچ امتیاز خاصی به کسی تعلق نگرفته و جایگزینی بر اساس قرعه‌کشی انجام گرفته و در این میان فقط برای شرکت‌های اسپانسر ویژه نمایشگاه شرایط ویژه در نظر گرفته شده است.
به گزارش اخبار سبز کشاورزی، پیش‌بینی می‌شود که با توجه به برگزاری این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در بزرگراه چمران و اختصاص 10 سالن بزرگ به این نمایشگاه که با حضور بیش از 160 شرکت برگزار می‌شود و نیز اختصاص یک سالن به شرکت‌های دانش بنیان حوزه کشاورزی و اطلاع‌رسانی‌های زیادی که برای این نمایشگاه صورت گرفته است، بازیدکنندگان زیای از این نمایشگاه دیدن کنند.

بیشتر بخوانید:
مقاله قبلیاشتغال؛ واقعیت‌های آمار ارائه شده چیست؟
مقاله بعدیآب تهران سهمیه بندی می‌شود؟

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید