استان بوشهر در محاصره ریزگردها

0
مزرعه سبز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: با توجه به وزش باد شمالی روی سواحل و فراساحل شمالی استان بوشهر، نفوذ و فرو نشست گرد و غبار طی امروز روی شمال خلیج فارس و سواحل و فراساحل شمالی استان بوشهر دور از انتظار نیست.

تشکیل توده غلیظ گرد و غبار روی کشور عراق و نفوذ آن به غرب کشو

پیام مساعدی کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر در بوشهر با اشاره به تشکیل توده غلیظ گرد و غبار روی کشور عراق و نفوذ آن به غرب کشور و استان خوزستان به فارس گفت: با توجه به وزش باد شمالی روی سواحل و فراساحل شمالی استان بوشهر، نفوذ و فرو نشست گرد و غبار طی امروز روی شمال خلیج فارس و سواحل و فراساحل شمالی استان بوشهر دور از انتظار نیست.
وی با پیش بینی وزش باد از شمال غربی دریا گفت: این شرایط تا روز یکشنبه غالباً در مناطق شمالی و مرکزی متلاطم پیش بینی می‌شود و در این مدت به سبب وزش باد، ایجاد گردوخاک محلی و همچنین نفوذ گردوغبار از مناطق همجوار به استان و کاهش کیفیت هوا و دید افقی پیش بینی می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان بوشهر از احتمال وقوع بارش باران در برخی نقاط استان خبر داد و گفت: همچنین طی امروز و فردا با افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش خفیف و پراکنده باران در برخی از نقاط استان دور از انتظار نیست.
مقاله قبلیقیمت برنج فعلا افزایش نمی‌یابد
مقاله بعدیبرای تأمین خرمای ماه رمضان مشکلی نداریم

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید