اعتبار ۳هزار میلیاردی برای صنایع تبدیلی مازندران

0
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه یکی از ضعف‌های استان مازندران درحوزه صنایع تبدیلی و تکمیل صنایع ارزش افزوده است که امیدواریم در این سفر شاهد تحولی در حوزه کشاورزی باشیم، گفت: پیش‌بینی ۳ هزار میلیارد تومانی در خصوص سرمایه‌گذاری صنایع تبدیلی برای استان مازندران انجام شده است.
به گزارش مزرعه سبز به نقل از فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، در هفدهمین سفر استانی خود در بدو ورود در فرودگاه شهدای ساری مورد استقبال آیت‌الله محمدباقر محمدی‌لائینی نماینده ولی فقیه در استان مازندران و سیدمحمود حسینی‌پور استاندار و جمعی از مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی و نهادهای مختلف استان مازندران قرار گرفت.
همزمان با سفر هیات دولت به استان مازندران و ورود وزیر جهاد کشاورزی به استان سیدجواد ساداتی‌نژاد با حضور مسؤولان جهاد کشاورزی استان از مجتمع گلخانه‌ای سبزی و صیفی‌جات شرکت زراعی دشت ناز ساری پیشرفته ترین گلخانه بدون خاک (هیدروپونیک) سبزی و صیفی‌جات کشور بازدید کرد.

مازندران قلب تپنده کشاورزی ایران

سید جواد ساداتی‌نژاد وزیر جهاد کشاورزی در این بازدید در جمع خبرنگاران اظهار کرد: استان مازندران قلب تپنده کشاورزی ایران است و پرجنب و جوش و پرظرفیت در حوزه تامین غذا و یکی از قطب‌های امنیت غذایی کشور و دارای ظرفیت‌های بی‌نظیری است.
وی افزود: در مصوبات سفر براساس ظرفیت‌های موجود برای احیا و رفع مسائل و مشکلات ظرفیت‌های خوبی دیده شده است.

تعیین اعتبار برای صنایع تبدیلی مازندران

وزیر جهاد کشاورزی با اعلام اینکه بالای ۳هزار میلیارد تومان در ارتباط با پروژه‌های مختلف از آبیاری، زهکشی گرفته تا پروژه‌های علمی و پژوهشی درحوزه‌های مرکبات، شالیزارها و بحث‌های مختلف در حوزه آبخیزداری پیش‌بینی شد، افزود: تقریبا تمام حوزه‌های کشاورزی از ماهیان خاویاری، شیلات تا جنگل‌ها و مراتع در این پروژه‌ها لحاظ شده است.
این مسؤول با اشاره به پیش‌بینی ۳هزار میلیارد تومانی در خصوص سرمایه‌گذاری صنایع تبدیلی برای استان مازندران، تصریح کرد: یکی از ضعف‌های استان مازندران درحوزه صنایع تبدیلی و تکمیل صنایع ارزش است که امیدواریم در این سفر شاهد تحولی در حوزه کشاورزی باشیم.
مقاله قبلیتغذیه دام با کشت کاکتوس
مقاله بعدیپرهیز از ریاکاری

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید