تقدیر باغداران از سازمان ملی استاندارد ایران

0
به گزارش خبرنگار askme.news، گروهی از باغداران طی تماس‌های تلفنی از حرکت مردمدارانه ریاست سازمان ملی استاندارد که بر اعتبار این سازمان افزود، تقدیر به عمل آوردند.
ظاهراً یک شرکت که با تغییرات در وظایف خود و ثبت آن خدمات بازرسی کالا را برای خود منظور کرده بود، بدون دریافت مجوز و تأیید سازمان ملی استاندارد و بدون بحث ثبت چنین درخواستی از سوی سازمان مرکزی تعاون روستایی در ستاد ایران (setadiran.ir) اقدام به عقد قرارداد بیش از 30 میلیارد ریالی با سازمان کرده بود؛ در حالی که کل شرکت چند ماه قبل با 100 هزار تومان به ثبت رسیده بود.
خبرنگار askme.new، طی بررسی‌های به عمل آمده متوجه شد که پس از مدتی و اینکه صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران تخلف‌های مرتبط را رسانه‌ای کرد، تحت فشارهای مختلف (البته ظاهراً فشار از سوی استاندار استان مازندران نبوده) سازمان ملی استاندارد مازندران در 28 بهمن برای شرکت یاد «م. س. س. آ» مجوز بازرسی صادر می‌کند؛ اما چون موضوع از پرده برون می‌افتد مجبور به لغو آن می‌شود.
خوشبختانه ریاست سازمان استاندارد کشور دکتر مهدی اسلام‌پناه به چنین رویه‌ای حساسیت نشان داده و دست به تغییر مدیریت استان می‌زند تا اعتماد کشاورزان به این سازمان حامی سلامت و زندگی استاندارد شده بیشتر شود.
مقاله قبلیسموم تولیدی بر اساس استانداردهای فائو است
مقاله بعدییک سال مانع‌زدایی از تولید نگرانی‌های رهبر را کم نکرد

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید