مهندس مهاجر و دفاع از کارمندان وزارت جهاد کشاورزی

0
اخبار سبز کشاورزی: روز کاری چهارده فروردین امسال با طرح مطالبات کارمندان وزارت جهاد کشاورزی و مسکن‌دار شدن آنها کلید خورد که مهندس مهاجر، معاون مور زراعت وزارت جهاد کشاورزی، بانی و پیشنهاد دهنده آن در دفاع از حقوق حقه پرسنل وزارت جهاد کشاورزی بود.

طرح مطالبات توسط کارمندان

در مراسم دیدار نوروزی که جمعی از پرسنل، کارمندان، کارشناسان، مدیران کل و معاونین وزیر حضور داشتند، پس از سخنرانی نماینده ولی فقیه در وزارتخانه و تبریک دکتر ساداتی‌نژاد به مناسبت عید باستانی نوروز، تعدادی از پرسنل به طرح مطالبات و استیفای حقوق خود پرداختند.

از قله دماوند تا کف خلیج فارس

در این دیدار دکتر ساداتی‌نژاد ضمن صحه گذاشتن بر مطالبات پرسنل از جمله رفع تبعیض‌ها و پرداخت اضافه کاری مناسب قول داد علاوه‌بر توزیع کارت رفاه برای تمامی پرسنل، امکانات بیشتری برای رفاه حال آنان فراهم شود.
به گفته وی، از آنجا که از قله دماوند تا کف خلیج فارس، دریای خزر و عمان بچه‌های وزارتخانه حضور دارند و خدمات رسانی می نمایند پس باید رفاه پرسنل از درون وزارتخانه شروع شود.

واگذاری زمین به کارمندان وزارتخانه

پس مهندس علیرضا مهاجر، از مدیران پیشکسوت وزارتخانه، پشت تریبون قرار گرفت و گفت: در حالی که همه وزارتخانه‌ها برای تامین مسکن پرسنل خود و گرفتن زمین به وزارت جهاد کشاورزی مراجعه می‌کنند کارمندان این وزارتخانه از این تسهیلات بی‌بهره هستند
وی پیشنهاد کرد وزارت جهاد کشاورزی واگذاری زمین را مشروط به دریافت 10 درصد از واحدهای ساخته شده در آن زمین‌ها برای پرسنل وزارت جهاد کشاورزی بنماید و از وزیر خواست تا در این زمینه اعلام نظر کند به نحوی که هیچ یک از پرسنل وزارتخانه بدون مشکن نباشد.

ایجاد مشکلات در وزارت مسکن و شهرسازی

دکتر ساداتی‌نژاد نیز با اشاره به مشکلاتی که در این زمینه با وزارت مسکن و شهرسازی پیش آمده گفت: دولت قبل حدود 200 هزار هکتار زمین برای ساخت مسکن به وزارت مسکن و شهرسازی تحویل داده شده و اگرچه قراردادی مبنی بر واگذاری مسکن با اولویت خاص به پرسنل وزارتخانه منعقد شده بود، اما این طرح هنوز عملیاتی نشده که باید دکتر متکان آن را عملی کند.

قاسم گل باف

 

مقاله قبلیکاربری هوش مصنوعی در کنترل آفات و بیماری‌ها
مقاله بعدیگرمایش زمین بزرگ‌ترین تهدید سلامت بشر

پاسخ شما

لطفا نظر خود را وارد کنید
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید