بارش برف و باران در تهران از اواخر امشب

0
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران،از اواخر امشب(۱۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی به استان، آسمانی ابری و فردا سه شنبه(۱۲بهمن ماه) در بعضی ساعات در نیمه جنوبی بارش باران در نیمه شمالی بارش برف و باران و در ارتفاعات مه آلودگاهی همراه با بارش برف و کولاک برف و کاهش محسوس دما به طور میانگین بین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس و یخبندان شبانه سطح زمین پیشبینی می شود.
به گزارش مزرعه سبز، بر اساس بررسی داده ها و نقشه های پیشیابی هواشناسی، وضعیت جوی استان تهران امروز(۱۱ بهمن ماه) آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری گاهی همراه با وزش باد و از عصر به بعد در نواحی پرتردد بویژه در مناطق جنوبی و مرکزی با غبار محلی پیش بینی می شود.
از اواخر امشب(۱۱ بهمن ماه) با نفوذ سامانه بارشی به استان آسمانی ابری و فردا سه شنبه(۱۲بهمن ماه) در بعضی ساعات در نیمه جنوبی بارش باران در نیمه شمالی بارش برف و باران و در ارتفاعات مه آلود گاهی همراه با بارش برف و کولاک برف مورد انتظار است.
همچنین از سه شنبه(۱۲ بهمن ماه) تا چهارشنبه(۱۳ بهمن ماه) کاهش محسوس دما بهطور میانگین بین ۴ تا ۸ درجه سلسیوس و یخبندان شبانه سطح زمین و روز جمعه(۱۵ بهمن ماه) افزایش نسبی دما در سطح استان پیشبینی می شود.
از سه شنبه شب تا صبح چهارشنبه(۱۲ تا ۱۳ بهمنماه) کاهش ابر و در پارهای نقاط مه رقیق مورد انتظار است و از بعدازظهر چهارشنبه تا صبح جمعه (۱۳ تا ۱۵ بهمنماه) آسمان، قسمتی ابری و در نواحی پرتردد همراه با غبار محلی پیش بینی میشود و روز جمعه(۱۵ بهمن ماه) بتدریج افزایش ابر و در بعضی ساعات بارش باران و برف در سطح استان مورد انتظار است.
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه آبعلی با دمای ۱۳- درجه سانتیگراد سردترین نقطه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.
همچنین آسمان تهران فردا (۱۲ بهمن ماه) ابری و در بعضی ساعت ها بارش باران و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای۷ و صفر درجه سانتیگراد پیشبینی میشود و همچنین برای چهارشنبه (۱۳بهمن ماه) صاف تاقسمتی ابری وگاهی وزش باد و از بعدازظهر غبار محلی انتظار است و دمای هوا در گرمترین و سردترین زمان به ۱۱ و ۳ درجه سانتی گراد می رسد.
مطلب قبلیاثبات سلامت محصولات کشاورزی ایران را به روس ها
مطلب بعدیسهم 2 درصدی ایران از سفره غذایی کشورهای همسایه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید