آخرین خبرها:
شناسه خبر: 45746

امضای تفاهم‌نامه هویت‌گذاری کلنی‌های زنبور عسل در کشور

تفاهم‌نامه هویت‌گذاری کلنی‌های زنبور عسل در قالب شماره‌گذاری و ثبت مشخصات کندوهای فعال در کشور بین معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور امضا شد.

امضای تفاهم‌نامه هویت‌گذاری کلنی‌های زنبور عسل در کشور

به گزارش اخبار سبز کشاورزی به نقل از بازار، ابراهیم حسن‌نژاد معاون امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی در آیین امضای این تفاهم‌نامه همکاری گفت: با امضای این تفاهم‌نامه، زمینه توسعه همکاری‌های مشترک و استفاده از ظرفیت‌های کارشناسی و فنی سازمان نظام مهندسی کشاورزی در حوزه دام بیش از پیش فراهم می‌شود.

رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور نیز در این نشست، ضمن تأکید بر بهره‌گیری از ظرفیت‌های طرفین در جهت توسعه همکاری‌های مشترک گفت: با توجه به همکاری‌های مشترک در سنوات قبلی و نظر به تغییر برخی شرایط کاری، ضروری است با همکاری طرفین، در سیاست‌های اجرایی، ضوابط و مقررات و رویه‌ها با توجه به شرایط جدید تجدید نظر لازم صورت گیرد.

شایان ذکر است؛ ساماندهی عوامل اجرایی هویت‌گذاری کلنی زنبور عسل، برگزاری دوره‌های آموزشی مرتبط، تهیه و نظارت بر نصب پلاک توسط عوامل پلاک‌کوبی و ثبت اطلاعات در سامانه هویت دام، پیگیری و بررسی مشکلات احتمالی در خصوص عملیات اجرایی پلاک‌کوبی و ایجاد زیرساخت نرم‌افزاری برای شبکه‌سازی پیمانکاران از جمله تعهدات سازمان نظام مهندسی کشاورزی در این تفاهم‌نامه همکاری است.

 

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای