روایت افشای عملیات رسانه‌ای شبکه مافیای میوه؟!

0
مزرعه سبز: چهارشنبه شب بنا به اعلام نظر صریح دکتر تقی‌خانی، از مدیران ارشد بازنشسته وزارتخانه، دکتر قادری‌فر کیاکلایی، مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی، با ارسال یک پیام مثلا توهین آمیز و تخریبی از وی خواسته قبل از برنامه ساعت 22 و 45 دقیقه شبکه دو تاریخ 27 بهمن، آن را تکثیر و پخش نماید تا اعتبار یک روزنامه‌نگار با 45 سال سابقه قلم‌زنی تحلیل و گزارش و همچنین اعتبار خبرنگاران ضد فساد صدا و سیما و آنتن صدا و سیما خدشه وارد شود.
این است پیامی که دکتر تقی خانی گفته است، آقای دکتر قادری‌فر، معاون وزیر و رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی، برایش ارسال کرده است:

افشای عملیات رسانه‌ای شبکه مافیای میوه

«چند روزی است که گزارش‌های یک طرفه‌ای در خصوص فرایند خرید میوه شب عید که توسط اتحادیه مرکزی تعاون روستایی و کشاورزی ایران به عنوان مباشر سازمان مرکزی تعاونی روستایی در رسانه ملی و برخی شبکه های اجتماعی وابسته منتشر شده است؛ در اقدامی بی سابقه چندین بار در صدر اخبار سراسری بازپخش می شود!
هدف تولید این ویدیو که توسط خبرنگاری به نام «فرزاد آذری بقا» تهیه شده است، القای خرید میوه شب عید با مبالغی بیشتر از قیمت متعارف بازار است!
سال‌هاست که کشاورزان به عنوان اصلی ترین عضو حلقه تولید، تامین و فروش محصولات کشاورزی کمترین سود را در فرایند تجاری سازی میوه به خود اختصاص می‌دهند در حالیکه بیشتر هزینه و زحمت متوجه این قشر مظلوم است و مافیای میوه با قیمت نازلی حاصل زحمات کشاورزان را خریداری و سود سرشاری را به جیب می زند!
اما این شبکه فساد دلالان و واسطه های غیرضرور از طریق عمال رسانه ای خود سال هاست حاشیه ی امنی برای خود در رسانه ی ملی و رسانه ها ساخته اند.
کافیست مافیای میوه، کوچکترین احساس خطری از سوی شخص و یا نهادی را ناظر به شبکه سوداگری خود احساس کند! آنگاه در سناریویی از قبل طراحی شده با استفاده از سربازان رسانه ای خود شروع به سمپاشی و تخریب همه جانبه می نمایند.
در این میان شخصی به نام «محمود حیدری» به عنوان اتحادیه باغداران تهران در کنار نوچه های رسانه ای مانند «ابوالقاسم گلباف» مدیر مسئول مجله گزارش با سابقه سیاه سیاسی و دارای سو پیشینه زندان به همراه خبرنگاری که خود را حامی مردم می خواند «همان فرزاد آذری بقا» مثلث طراحی جنگ روانی علیه اشخاص حقیقی و حقوقی که منافع شبکه فساد میوه را تهدید قرار می دهند،تشکیل می‌دهند!
این عملیات روانی گسترده که یکبار برای همیشه می‌تواند با هوشیاری دستگاه های نظارتی و امنیتی از طریق شناسایی مهره های اصلی متوقف گردد، خدمت بزرگی به کشاورزان و تولیدکنندکان کشور خواهد بود.
اکنون منتظریم که ببینیم دستگاه های مربوطه با این شبکه فساد برخورد خواهد کرد یا همچنان این باندهای قدرت و ثروت به چپاول دارایی های کشاورزان در پوشش رسانه ادامه خواهند داد! بزودی اخبار بیشتری از این جریان و نقش فردی به نام هوشنگ افسردیر در این ماجرا منتشر خواهد شد».
زمانی که رسانه ها در شک بودند که شاید معاون وزیر به چنین اقدامی دست نیازیده باشد، آقای تقی‌خانی جهت تایید ادعای خود این پیام را ارسال نمود:

پیام دکتر تقی خانی

«با سلام خدمت جناب دکتر عزیز و گرانقدر
قادری‌فر برای من واتساپ کرد در جواب نوشتم مقصر اصلی خودت هستی وقتی موضوع از سوی صدا و سیما و حاج دلیگانی هیئت رئیسه مجلس افشا می شود حتماً چیزکی هست و گفتم هرچه توصیه کردیم داری بد عمل می کنی توجه نکردی حالا هرچقدر دست و پا بزنی و رسانه ها را متهم کنی بدتر می‌شود خلاصه اینکه شخصیت مدیریتی خودت را سوزاندی بزودی از رهبری یا ریاست جمهوری اخطار دوم را منجر به عزل خواهید گرفت اینکاره نیستی بهتر برگردی جای قبلی همانطور که دکتر عرب ریاست حوزه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری را با خودت آوردی تعاون روستایی بمحض اینکه شرایط را دید دوپا هم قرض کرد برگشت جای قبلی».
این حرکت موجب شد تا پیام زیر خطاب به دکتر قادری‌فر کیاکلایی، مشاورین ایشان و همه دست اندرکاران مسائل فعلی که اعتبار وزریر را نیر خدشه دار کرده اند صادر و ارسال شود.
«درود جناب دکتر قادری فر
ممنونم از محبت و نگاه مثبت شما به خودم به عنوان یک آزادیخواه
دکتر تقی خانی به من گفته متن هتاکی به من و خبرنگار محترم صدا و سیما را شما با راهنمایی مشاور رسانه ای‌تان تکثیر کردید سپاسگزارم و پیشنهاد می کنم این مشاور را به جناب دکتر رضازاده معرفی کنید تا مسولیت مشاوره وزیر را نیز به عهده گیرد و جایگاه وزیر را نیز چون شما اینگونه ارتقاء بخشد
فارغ از اینکه متن هتاکی به قلم شما باشد یا فرد دیگری
قاعدتا بر ارزش من می افزاید که زندانی سیاسی بوده ام، نه زندانی مالی یا جانی و هم اینک سرفرازانه قلم می‌زنم
نیک می دانید که من زندان سیاسی و در کسوت روزنامه نگار رفته ام
همان زندانی که برخی از نزدیکان شما هم به آن افتخار میکنند مگر نه
– من در آذر  1356 و در ارتباط با نشریه دانشجویی صف در مازندران زندان قصر بودم
– بعد از انقلاب هم دو نوبت اوین بودم و هر دو به جرم روزنامه نگاری
نه اختلاس و رانت و مسائل مالی نه به جرم سرحلقه جریان فساد زعفران و خرما و میوه و …. بلکه به جرم اسرار هویدا کردن
نوشته اید یا تکثیر کرده اید افشای عملیات رسانه ای شبکه مافیای میوه
فرموده اید مافیای رسانه و حتی صدا و سیمای ج ا ا را نیز متهم کرده اید
خوب است که مافیای رسانه یک بار هم به کار جا به جایی زعفران، خرید خرما، بازرگام ضد پدافند غیرعامل و حالا میوه و بازرسی آن می پردازد تا بیت المال حفظ شود و باز پس گرفته شود و در این مورد مشخص میوه ارزانتر به دست مردم برسد
فکر کنم این نوع زندان ها شرافتمندانه است
مگر نه؟
اگر در گوگل سرچ کنید حتما به احترام من کلاه از سر بر می دارید
دوست دارم به عنوان یک مدیر به شما احترام بگذارم. اما به عملکردتان انتقاد جدی دارم.
خودتان از همه افراد حتی معاونین و مشاورین و کارشناسنان بیشتر واقف هستید که در سال جاری نام شرکت بازرسی آهنگرکلایی کیاکلایی در سامانه ثبت نشده و آنچه در مناظره صدا و سیما علیه خبرنگاران شجاع و شرافتمند صدا و سیما گفتید، واقعیت ندارد و نحوه مناقصه و برنده شدن بلااشکال نیست و حالا مجبورید اطلاعات غلط دیگری ثبت و ضبط کنید که چون بدنه با هیات مینی بوسی شما همراه نیست، کوچکترین اطلاعات شما به رسانه ها می رسد. رسانه هایی که نه فیک هستند نه بدون مجوز.
با این همه اعتقاد دارم اگر بخواهید همیشه می توانید جلو اشتباه را بگیرید و این حرکت مردمی خیلی
راحت شدنی است مگر اینکه عامدانه باشد!
چنانچه متن فوق، دست نوشته شما نیست، این پیام را برای فرد زبونی که آن را نوشته بفرستید تا از
خجالت سر به زیر افکند.
ابوالقاسم گل باف ـ روزنامه نگار»
در نهایت دکتر تقی خانی پس از پایان برنامه شبکه 2 پیام زیر ار ارسال داشته و سرنوشت دکتر قادری فر را چنین قلم زده است.
«با سلام عرض کردم که چنین متنی را جناب قادری فر برای اینجانب ارسال کرد که جوابش دادم و برای جنابعالی انسان بزرگوار عالم و شجاع در خدمت محرومین صادقانه ارسال کردم. محتوای نوشتاری اینجانب متفاوت با متن فوق است احتمالا شخص قادری فر نوشته و ارسال کرده است علی ایحال در شبکه دو 45/ 10 بقول دکتر قالیباف ابهامات چند برابر شد و کاملا بازی را باخت و قالیباف گفت بنابراین خطا محرز شد به نظر قادر فر اینکاره نیست باید سرش کلاه گذاشته باشند باید برگردد به جایگاه قبلی اگر بپذیرد؟!
با احترام علی تقی خانی»

مطلب قبلیمحدودیت صادرات دام برای مدیریت بازار داخل
مطلب بعدیاحیای منابع آب زیرزمینی با انسداد چاه‌های غیرمجاز

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید