آخرین خبرها:
شناسه خبر: 43766

تغییری در قیمت مصوب تخم مرغ فله نداشتیم

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران گفت: علی‌رغم آنکه قیمت تخم‌مرغ بسته بندی اصلاح شد، اما قیمت مصوب فله‌ای آن تغییری نداشته است.

تغییری در قیمت مصوب تخم مرغ فله نداشتیم

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران گفت: علی‌رغم آنکه قیمت تخم‌مرغ بسته بندی اصلاح شد، اما قیمت مصوب فله‌ای آن تغییری نداشته است .

اخبار سبز کشاورزی ؛ ناصر نبی‌پور گفت: قیمت کنونی هرکیلو تخم مرغ درب مرغداری ۵۱ هزارتومان است که به رغم افزایش هزینه های تولید و پیگیری های مکرر، نرخ تخم مرغ اصلاح نشده است.

او قیمت مصوب هرکیلو تخم‌مرغ درب مرغداری را ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان و برای مصرف‌کننده ۵۶ هزار تومان اعلام کرد.

رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار با بیان اینکه قیمت مصوب تخم مرغ فله تغییری نداشته است، افزود: قیمتی که اخیرا برای تخم‌مرغ اعلام شد، مربوط به قیمت تخم مرغ بسته‌بندی و شناسنامه دار بوده است.

نبی‌پور از تولید روزانه ۳ هزار و ۶۰۰ تن تخم مرغ خبر داد و گفت: برآوردها حاکی از آن است که تا پایان سال تولید تخم مرغ به یک میلیون و ۳۰۰ هزارتن برسد.

او با بیان اینکه صادرات کماکان در حال انجام است، گفت: برآوردها حاکی از آن است که در صورت صدور مجوز، صادرات تا پایان سال به ۱۵۰ هزارتن برسد.

طی روزهای اخیر معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد در نامه‌ای با استناد به نامه رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در خصوص قیمت تخم‌مرغ بسته بندی شده اعلام کرد که قیمت هر کیلو تخم مرغ درب مرغداری معادل ۴۷ هزار و ۳۰۰ تومان و قیمت مصرف کننده هر عدد تخم‌مرغ گرید B بسته‌بندی شده در احجام مختلف ۴۵۸۰ تومان است./ باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه تان را بنویسید

چندرسانه‌ای